RIMORKIO ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej RIMORKIO te ri apo te perdorur në shitje. Gjeni rimorkio, karrotrec, Kontejner, Vinç, Pompa Hidraulike, si dhe pjese këmbimi per kamion të markave të ndryshme si Iveco Cursor, Iveco Turbostar, Iveco Eurostar, Mercedes Atego, Daf dhe shumë të tjera.


Bleni dhe shisni RIMORKIO apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi. Krijoni njoftime dhe shisni RIMORKIO apo makina ngarkuese dhe pjesë të ndryshme. Shpërnadni tani njoftimin dhe gjeni blerësin e produktit tuaj.
Sot 06:40 ,

Okazion: Toyota Corolla 1.4 nafte 2007 automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:38 ,

☑️ Mercedes-Benz C250 Cdi FACELIFT ///AMG 2012 FULL OPSION

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

Mercedes-Benz C220 CDI AVANTGARDE ///EVO *2007* FULL OPSION

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 Dyqani ,

OKAZION!!!MERCEDE-BENZ E 200 NAFT “AUTOMAT”

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 ,

☑️Mercedes-Benz C 250 Cdi ///AMG *2012* Full OPSION

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07 ,

MERCEDES-BENZ C220 CDI AVANTGARDE Viti 2007 FULL OPTION

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 Dyqani ,

Fiat Bravo Automatike

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:02 Dyqani ,

Volkswagen Caddy Gas-Benzin

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:59 Dyqani ,

Toyota Avensis

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:57 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 180 Kompressor

4 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:35 ,

C 220 CDI AVANTGARDE FULL OPSION MANUAL 6G

6 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15 ,

Mercedes-Benz ML 350CDi Bluetec 4Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:04 ,

Rimorkio Trigano

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:23 ,

VW GOLF 6 PLUS 2010 - 2.0 TDI Automatik

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:34 ,

❌ OKAZION MEREDES C 220 VITI 2007 ARDHUR NGA GJERMANIA ❌❌

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Gjeni të gjitha llojet e RIMORKIO apo makinave ngarkuese dhe tërheqëse në shitje në MerrJep.al. Filtroni njoftimet per Karrotrec apo kërkoni për makinën e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni ofertat për makina të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse.


Mijëra njoftime për RIMORKIO në shitje


Në MerrJep.al mund të gjeni mbi 17,000 njoftime për makina të ndryshme ngarkuese si RIMORKIO dhe shume makina tjera ngarkuese, terheqese per transport, dhe shumë marka dhe modele të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina ngarkuese apo tërheqëse me çmimet më të arsyeshme. Bleni dhe shisni RIMORKIO apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi.


Blej dhe shit RIMORKIO në Gjithë Shipërinë


Nëse posedoni RIMORKIO apo mjete të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Krijoni njoftime per RIMORKIO tani shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për makinën ngarkuee apo tërheqëse dhe shisni produktin tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione