Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qeparo - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qeparo,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Qeparo Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Sht 12:11 Tokë/Fusha dhe farma , Sarandë

SHITET TOKË 10000M², NË QEPARO!

2 000 000 EUR

06 Qer 11:51 Shtëpi , Vlorë

SHITET NDËRTESË + TRUALL NË QEPARO, HIMARË

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 14:28 Tokë/Fusha dhe farma , Vlorë

toke are

160 EUR

23 Maj 10:05 Apartamente , Vlorë

Shitet Godin Bani 3 kateshe ne Qeparo prane Detit. Me 8 Ap

800 000 EUR

Numri i dhomave: 8
26 Pri 09:13 Punë Turizëm dhe Hotelieri , Vlorë

HOTEL QESARI QEPARO

02 Pri 22:28 Vila , Vlorë

Shitet Vila 3 kateshe ne Qeparo prane Detit. Me 8 Apartmente

800 000 EUR

12 Jan 18:23 Apartamente , Vlorë

Shitet Vila 3 kateshe ne Qeparo Pran Deti. Me 7 tip Ap 538m

850 000 EUR

Numri i dhomave: 7
17 Dhj 19:07 Apartamente , Vlorë

shitet nderohet me shtepi private ose dyqan

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
29 Sht 22:30 Tokë/Fusha dhe farma , Vlorë

Shitet toke në qeparo

1 EUR

09 Sht 02:27 Tokë/Fusha dhe farma , Vlorë

SHITET TOKE NE QEPARO

06 Korr 12:57 Të tjera , Tiranë

Udhetime

1 200 LEK

06 Maj 09:42 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet toka ne Qeparo

1 600 000 EUR

03 Maj 13:16 Tokë/Fusha dhe farma , Vlorë

SHITET TOKE NE QEPARO (Buze Detit)

55 000 EUR

03 Gush 14:49 Tokë/Fusha dhe farma , Vlorë

Kerkoj te blej truall ne bregdet

30 Maj 19:41 Të tjera , Vlorë

Camping Qeparo

1 EUR

17 Mar 06:02 Makina , Tiranë

OKAZION

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 21:23 Dhoma , Vlorë

Star camp Qeparo

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qeparo | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione