Pompe uji | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pompe uji ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pompe uji Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:31 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:24 ,

SHTEPI ME TOKE 2600M2

9 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 18:17 ,

VW touran 1.9 tdi Volkswagen

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:25 ,

Opel Astra Kabriolet

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 ,

FORD FOCUS NAFTE 2001 TDI EKONOMIKE

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:00
Linku:
,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG 2011 6+1 vende

9 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 Dyqani ,

U SHIT!!! OKAZION !! Peugeot 206 1.4 HDI (nafte)

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:12 ,

Ford fusion gaz benzine

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:11 ,

Peugeot 407sw e sapo targuar ���� Super Perfekte ��✅

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:07 ,

AUDI A6 ndrrohet Mercedes w124 benzin ose bg

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:31 ,

Sharan 2.0 Bluetech automatik DSG 2011 Zvicra 6+1 vende

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:06 ,

Renault Clio///

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:22 ,

Renault Clio Benzine Gaz 1100€

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 23:45 ,

Mercedez Benz w210 shitet ose nderrohet

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 12:00 ,

Okazion per pak dit 2000 € opel sintra benzinegaz super auto

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 09:12 ,

Opel ne shitje

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 13:58 ,

Apartament prej 140m2 tek Margarita Tutulani Tirane

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
09 Maj 12:41 ,

Shitet Reno clio

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 09:43 ,

Passat

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 22:15 ,

SUPER GJENDJE $$$AUDI A4 $$$ BENZINE + GAZ 1.8

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 09:11 ,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG 2011 e sapotarguar

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pompe uji | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione