Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Polo 2004 1.4 naft - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 49

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo 2004 1.4 naft,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Polo 2004 1.4 naft Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:11 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ GLK 250 CDI PANORAM

10 300 EUR

Dje 08:10 Makina , Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:08 Makina , Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:07 Makina , Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:05 Makina , Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:04 Makina , Durrës

pjes kembimi hummer h2

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:02 Makina , Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:01 Makina , Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:00 Makina , Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Sht 09:14 Makina , Elbasan

❗️Polo 1.4 Naft Viti 2004❗️

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 08:42 Makina , Durrës

SHITET RANG ROVER SPORT LOOK SVR 2020

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Gush 11:52 Makina , Tiranë

Polo 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 13:08 Makina , Tiranë

Polo 1.4 naft 2004 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 16:55 Makina , Tiranë

Polo

2 300 LEK

03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Jan 04:16 Makina , Tiranë

Polo

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 15:59 Makina , Tiranë

Polo 2004 1.4 Naft

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 21:45 Makina , Lushnjë

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 12:57 Makina , Lushnjë

VW Polo dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 20:31 Makina , Durrës

VW POLO 1.4 TDI-EURO-4-MANUAL-V-04-05����

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 19:08 Makina , Berat

Polo super ekonomike

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 15:37 Makina , Tiranë

VW Polo dizel 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 13:15 Makina , Berat

Polo super ekonomike

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 16:48 Makina , Elbasan

polo1.4 naft viti 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 20:07 Makina , Tiranë

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 12:57 Makina , Tiranë

Polo 1.4

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 23:35 Makina , Tiranë

POLO 1.4 TDI VITI 2004 E Targuar

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Korr 20:03 Makina , Kavajë

VW Polo 1.4 naft viti 2004 me dogan

2 520 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 17:20 Makina , Durrës

shiten makinat

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 09:23 Makina , Tiranë

VW Polo 1.4 tdi OKAZION

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 10:27 Makina , Durrës

VW Polo dizel

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 17:20 Makina , Tiranë

VW Polo dizel

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 10:34 Makina , Elbasan

VW Polo 1.4 TDi

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Pri 23:25 Makina , Elbasan

Shitet : Polo 1.4 TDi super gjendje

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 19:46 Makina , Tiranë

VW Golf

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Nën 18:05 Makina , Tiranë

VW Golf 4

2 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 13:28 Makina , Durrës

VW Polo -04

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo 2004 1.4 naft | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione