Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat CC 2.0 automat 2010 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat CC 2.0 automat 2010,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat CC 2.0 automat 2010 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:13 Makina , Lezhë

Shitet c class AUTOMAT

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:00 Makina , Tiranë

Okazion Subaru legacy benzin/gaz4x4 automat shitet/nderrohet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Makina , Tiranë

E CLASS-280 ,AUTOMAT,2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:58 Makina , Gramsh

��URGJENT 8700 EURO

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 14:13 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 09:23 Makina , Tiranë

SMART 1.5 NAFT AUTOMAT 2007 SUPER GJENDJE

3 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 12:57 Makina , Gramsh

✅️SMART FOR FOUR,1.4 B/G

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 21:50 Makina , Tiranë

Pasat cc shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 09:09 Makina , Gramsh

��OKAZION E-200 , 9000 EURO��

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 20:09 Makina , Fier

Shitet Passat CC 2010 ���� Comfort Line

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Gush 10:56 Makina , Tiranë

PASSAT CC

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 12:37 Makina , Tiranë

Shitet / Nderrohet ALFA ROMEO 159 1.9 JTS

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 21:39 Makina , Tiranë

PASSAT CC

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 13:31 Makina , Tiranë

VW Passat CC

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 12:45 Makina , Shkodër

Passat CC-09

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 14:36 Makina , Fier

Passat cc 2010 6€ i pa disk okazzion

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 21:36 Makina , Sarandë

Passat CC 2010 2.0 benzine OKAZION

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 13:19 Makina , Dibër

shitet/nderrohet volkswagen passat cc

6 700 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 08:17 Makina , Tiranë

VW Touran 2016 automat 6+1

16 690 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 10:27 Makina , Tiranë

Shitet Passat CC 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 10:58 Makina , Tiranë

✅Shitet ose nderrohet Passat CC✅

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Dhj 08:20 Makina , Tiranë

PASSAT CC

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Dhj 13:51 Makina , Shkodër

Vw Passat cc 2010 2.0tdi 170hp

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 07:39 Makina , Shkodër

Vw Passat Cc 2010 2.0tdi 170hp

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 18:08 Makina , Kavajë

Passat CC 2010 Automat Benzine

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 19:16 Makina , Tiranë

Passat cc

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 20:10 Makina , Tiranë

Passat CC 2.0 nafte Automat DsG viti 2010

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 16:04 Makina , Pogradec

VW PASSAT CC

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 11:42 Makina , Tiranë

Passat CC mundsi nderrimi

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 00:25 Makina , Fier

AUTO ISUFAJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Qer 20:28 Makina , Tiranë

Shitet passat CC

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 12:23 Makina , Tiranë

Pasat cc

7 700 EUR

29 Mar 11:08 Makina , Tiranë

Cls 320 w219

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 20:31 Makina , Tiranë

Okazion Passat CC 4x4 Panoramik Full 2010

695 722 711 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat CC 2.0 automat 2010 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione