Pa dogan | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa dogan ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pa dogan Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:24 ,

Mercedes C220 CDI Manuel Pa Dogan

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:08 ,

VW GOLF 7 FACELIFT BLUEMOTION 1.6 TDI DSG AUTOMATIK PA DOGAN

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:07 ,

AUDI RS3 Sportback 2.5 TFSI QUATTRO S-tronic 340 PS PA DOGAN

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

VW Polo 1.4 Tdi 2008

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:51 ,

mercedes

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:49 ,

Mercedes Benz e220 nafte 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 ,

Opel asta 1.7 nafte

27 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:42 ,

toyota

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:41 ,

Polo viti 2008 1.4 naft

32 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:32 ,

BMW 528i Xdrive 4x4 Benzin-Gas

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:14 ,

GLE 350 d 4Matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 15:13 ,

Mercedez-Benz GL 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:58 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:45 ,

Toyota corolla verso 1.6 B/Gas star/STOP sensor-06

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:34 ,

Shitet Mercedes Benz R CLAS 350 bluetec viti 2010 FULL

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

Shitet Mercedes Benz ML 320 CDI viti 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:33 ,

Shitet Mercedes Benz 350 bluetec viti 2010 full

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 ,

Audi A6 Premium Quattro 3.0 TFSI Supercharget

15 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:32 ,

Jaguar XJ Premium Luxury 3.0 Diesel Biturbo super fullllll

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:24 ,

Volkswagen caddy maxi Benzin 1.6 Viti 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:24 ,

Mazda 5 Benzin Gaz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:13 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 ,

Audi a6 s line exlusiv interior supercharget 15300€

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:04 ,

BMW 528i X-Drive Viti 2012 FULL OPTIONS

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:23 ,

BMW X3 3.0 BENZINE

13 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:07 ,

Mercedes ..ML..300 pa taks lluksi..Automat..

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:02 ,

��VW-VOLKSWAGEN-CRAFTER 2.5TDI AUTOMAT VITI 2010..

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:55 ,

❇️ VW TIGUAN 2.0 NAFTE VITI 2009 AUTOMAT BOJ DHE KONVERTIM❇️

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:54 ,

✅TOYOTA COROLLA AUTOMAT VITI 2005 1.4 NAFTE ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:46 ,

ford fiesta 1.4 benzin gaz automat

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:44 ,

Toyota yaris 1.4 naft automat

4 390 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:32 ,

Touran i 2008 1.9 automat

3 450 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:32 ,

Audi A6 Quatro 3.0 Automat

3 550 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:27 ,

GL 450 gas benzin 2012 nderrohet

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:15 ,

BMW 740XD twin turbo full option

19 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:49 Dyqani ,

Fiat grande punto 1.3Nafte 2006 gjendje perfekte

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:57 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2010 Full Opsion ����

11 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:56 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2011 Final Edition Full Opsion

12 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:56 ,

Mitsubishi Outlander 3.0 Benzine + Gaz Kambio Automatike

7 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:54 ,

S Clas Viti 2007- Luk 6.3 e sapo ardhur nga Gjermania

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:46 ,

Mercedes Benz

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:41 ,

MB E 250 look AMG Fabrike

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:31 ,

Shitet Audi A3 Viti 2012 Motorr 1.6 Nafte me Dogan Te paguar

5 670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:10 ,

TOYOTA

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa dogan | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Pa dogan Pa dogan

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione