Opel insignia | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 195

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel insignia,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel insignia Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:45 ,

Opel Insignia AUTOMAT 2009 FULL

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:14 ,

Opel Insigina 2.0Nafte,2010,Full,mundesi nderrrimi

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 ,

OKAZION Opel Insignia 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:52 Dyqani ,

Opel insignia..2.0 naft...automatik.viti 2013 okazion

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:18 ,

Opel Insignia 2.0TDCI

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:11 Dyqani ,

Opel Insignia sw 2.0 cdti Cosmo viti 2010

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 20:15 ,

Toyota Rav4 2.2 Naft D-Cat Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 13:53 ,

❗️❗️ Volvo S60 2.0 Nafte automat 2011 ❗️❗️

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:15 ,

Shitet Opel Insignia

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 11:34 ,

Mercedes-Benz Gl class 320 CDI

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 21:15 ,

Opel Insignia

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 00:06 ,

OPEL INSIGNIA

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 12:25 ,

Opel Insignia 2.0 nafte 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 23:29 ,

Toyota Rav4 2011 2.2 D-CAT Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 13:34 ,

OPEL INSIGNIA ELECTIVE

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Mar 19:20 ,

Shitet Opel Insignia 2015 2.0 Nafte Automatik Full

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 11:10 ,

Okazion 4.200 € I duskutushem

4 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 13:17 ,

Opel insignia ecoflex 1.9 cc diesel 88KW 2014

4 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 14:10 ,

Opel insignia familjar i paster 6300 euro Tirane 0694760035

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 23:18 ,

SUPER OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 19:54 ,

OKAZION SHITET OPEL

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 21:27 ,

Opel insignia 2.0 disel

4 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 12:25 ,

Opel insignia

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Shk 02:23 ,

Opel insignia

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 20:19 ,

Okazion Opel Insignia 2015

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 15:30 ,

OKAZION Opel Insignia 2.0 Naft AUTOMAT

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 08:40 ,

OKAZION Opel Insignia 2010

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 08:08 ,

Opel

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 15:31 ,

Opel Insignia Portobagazh 2011

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 17:05 ,

Opel insignia

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 14:07 ,

Opel Insignia B Sports 2.0 TDCI Tourer

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 15:49 ,

Shitet Opeli 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 14:22 ,

OKAZION !! OPEL INSIGNIA- Benzin-Gaz-2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 09:10 ,

Opel Insignia naft

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel insignia | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione