Opel astra 2000 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra 2000,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra 2000 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:24 ,

Audi a3 sport bek

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:04 ,

OPEL ASTRA HITCHBAC MUNDESI NDERRIMI

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:17 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 00:27 ,

SHITET PASAT LETRA SAPOPRERE

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Qer 09:05 Dyqani ,

OKAZION PER PAK DIT ✅ TOYOTA YARIS 1.0 ✅

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Qer 09:43 ,

Okazion Opel astra 1.9 nafte

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 01:17 ,

Bmw Seria 7 E38 Mundesi Nderrimi

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 15:24 ,

Shitet Chrysler OKAZION !!

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:52 ,

opel zafira

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 23:29 ,

Opel Astra 1.9

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 13:07 ,

❎OKAZION OPEL ASTRA❎

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 21:25 ,

->Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj✔️

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 13:29 ,

B Class 120 km+liber sherbimesh

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 11:16 ,

E200 Kompressor Benzine-GAZ Viti 2000

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 12:19 ,

Shitet Mercedes-Benz E200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 17:47 ,

Opel astra gaz benzine

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 21:55 ,

OPEL ASTRA 1.7 NAFT VITI 2000

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra 2000 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione