Offroad | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Offroad,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Offroad Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:55
Linku:
,

jeep wrangler 2008 benzine 3.8 nderrohet

16 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:24 Dyqani ,

BMW X5,2008,AUTOMAT,3.0 NAFTE,FULL 10.499 EURO

10 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:27 ,

Jeep Grand Cherokee 4.0 Offroad Automat OKAZION

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:39 Dyqani ,

✅Mercedes-Benz S class 350 bluetec✅

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 ,

TOYOTA PRADO TX-Offroad 7-Seater

33 472 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:55
Linku:
,

jeep wrangler 2008 benzine 3.8 nderrohet

16 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 ,

Jeep Wrangler benzine 3.8 2011 nderrohet

17 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:18 Dyqani ,

Audi Q5 QUATTRO 2.0 TDI 2018 AUTO PENTA

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:47 ,

NISSAN PATROL OFFROAD

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:01 ,

Shitet BMW X5

9 449 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:31 ,

Jeep Wrangler Sport 3.6L

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 06:12 ,

Land Rover 2012 2.2 Nafte Sd4 .Shitet ose Nderrohet

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:01 ,

Range rover sport full OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 09:53 ,

Land Rover Freelander 2

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 14:16 ,

Jeep Wrangler (Monster)

36 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 08:47 ,

Porsche Cayenne FACELIFT 2015 Full LED Pano

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 14:32 ,

Jeep Wrangler Rubicon

45 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 14:34 ,

JEEP WRANGLER RUBICON 2010 3.8 BENZIN

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 11:41 ,

Opel Antara automatike 4x4

6 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 12:45 ,

Landrover Discovery 2 v8 offroad

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 04:53 ,

2021 TOYOTA PRADO TX Plus 7-Seater

36 501 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 21:02 ,

Mitsubishi Pajero Sport

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 10:31 ,

Mitsubishi D.I.D pajero 3.2 extrem offroad mundsi nderrimi

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 22:08 ,

Range rover sport HSE 4x4 full option okazion!!

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 23:48 ,

Jeep Wrangler MONSTER

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 11:57 ,

Shitet

18 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 19:30 ,

Jeep grandcheroka

12 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 12:52 ,

Mercedes Benz Ml350 Bluetec 4Matic

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 11:52 ,

Shitet Audi A6 2013 2.0TDI Nafte

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 11:41 ,

Mercedes GL AMG Full Extra

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 22:00 ,

Audi A6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 22:09 ,

Land Rover discovery 2

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 19:16 ,

Suzuki Vitara OFFROAD

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 11:19 ,

Okazion Shitet ose Nderrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 11:06 ,

Okazion Shitet ose Nderrohet

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 19:21 ,

Okazion! Shes ose ndrroj Mercedez-benz ML 320

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 15:46 ,

Nissan Patrol 2.8

9 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 00:01 ,

Nissan patrol 4.2 nafte

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 17:10 ,

JEEP WRANGLER 3.8 2008 BENZIN

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 14:21 ,

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 12:18 ,

TOYOTA LAND CRUIZER VITI 2000 MOTORR 3000 TURBO KM MANUAL

9 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 16:25 ,

ML 320 4 MATIC

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Offroad | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione