Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nokia 30 30 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nokia 30 30,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nokia 30 30 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Jan 11:49 Makina , Durrës

SHITEN UNAZA KROMI KILOMETRAZH PER BMW E53,E39,E46

3 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 13:19 Telefona celular , Durrës

Nokia 3310

1 LEK

11 Sht 20:40 Telefona celular , Fier

shitet

50 LEK

04 Dhj 19:13 Shtëpi , Tiranë

50€ APLIKACION për MOBIL 1 VITË mirëmbajtje OFEERT

50 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
04 Dhj 19:05 Makina , Tiranë

50€ APLIKACION për mobil 1 VITË mirëmbajtje OFEERT

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 19:05 Makina , Tiranë

30€ webfaqe+publikim+mirëmbajtje 1 vitë OFERT!!!

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 19:05 Makina , Tiranë

promovo(rrite) biznesin tënd për 30€ 1 vitë ONLINE

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 19:05 Makina , Tiranë

30€ webfaqe+domain+aplikacion+mirëmbajtje 1 vitë

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 19:05 Makina , Tiranë

promovo(rrite) biznesin tënd për 1 vitë 30€ ONLINE

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 21:53 Të tjera , Pogradec

Park me blete

1 LEK

04 Qer 21:22 Makina , Tiranë

Super Mercedes Benz Eclass BodyKit Amg(individual)

9 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 16:24 Makina , Tiranë

Super Mercedes Benz E Class BodyKit AMG Individual

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 20:08 Telefona celular , Tiranë

Nokia 3310

400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nokia 30 30 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione