Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Njoftime pune.al | Gjej Punën ideale


Kërkoni për vende të lira pune? Gjej mijëra njoftime pune.al dhe gjej punën ideale për ju. Shiko njoftimet për punë në kategori të ndryshme si Administratë, kontabilitet, financa, ekonomik, juridik, bujqësi, inxhinieri, ndërtim, arkitekturë dhe shumë të tjera. Gjej mijëra njoftime pune.al.Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 16:57 ,

FIAT DOBLO 2011 FRIGORIFER NGRIRES

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 ,

SHITET C CLASS

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:57 ,

MERCEDES E200 NAFT AVANTGARD VITI 2007 KAMBJO AUTOMATIKE

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 ,

JETTA 2.5 AUTOMAT VITI 2012

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:56 ,

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT,VITI 2005,KAMBJO AUTOMATIKE

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 ,

BENZ C 200 CDI 2009 AUTOMAT SUPER GJENDJE SAPO ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:56 ,

MERCEDES-BENZ C280 AMG /// FULL OPTIONS

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 ,

EVO E280 BENZiNE , FULL OPTIONS , OKAZION ��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 ,

Benz c250

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për vende të lira pune? Gjej mijëra njoftime pune.al për vende pune të lira pune në gjithë Shqipërinë. Kërko njoftime pune.al dhe gjej punën ideale.


Gjej njoftime pune.al


Eksploro njoftime pune.al dhe gjej punën ideale për ju. Shiko njoftime pune.al për punë të ndryshme si kategori të ndryshme si Administratë, kontabilitet, financa, ekonomik, juridik, bujqësi, inxhinieri, ndërtim, arkitekturë, mjeksi,,restorante, transport, teknologji informative, kujdes dhe pastrim, turizëm, marketing, dhe shumë të tjera. Filtro njoftime pune.al apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej punën ideale.


Krijo Njoftime pune.al


Jeni duke kërkuar për punëtorë për kompaninë tuaj? Shpërndaj njoftime pune.al dhe gjej të interesuarit për vendin e punës që ofroni. Krijo njoftime dhe gjej kandidatët e duhur.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione