Nissan x trail | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan x trail,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nissan x trail Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:04
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 22:49 ,

Okazion Hyundai Santa Fe 2014 4WD

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:38 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:07 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:04 Dyqani ,

BMW 525 XD, 2008 , NAFTE , AUTOMAT , LEKURE ETJ

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:04 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2004, K.MANUALE, BENZIN-GAZ, 2790 EURO

2 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:04 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:04 Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:04
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 3500 EURO ME DOGANE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:04 Dyqani ,

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE,AUTOMATIKE, 117.000 KM !!!!

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:03 Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, ME DOGANE. 5 PORTA

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:40 ,

Suzuki Jimny -Automat- ���� 1.3 benzine 4x4��

6 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:54 ,

Oazion Renault Koleos BOSE VERSION .

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 20:54 ,

Shitet Nissan X-Trail ne super gjendje

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 00:17 ,

SHITET NISSAN X-TRAIL, viti 2016, Nafte, Automat

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Pri 17:43 ,

Nissan X-Trail 2.2 Dci

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 09:51 ,

SHITET NISSAN X-TRAIL

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 07:09 ,

Pjesë kembimi Nissan X-Trail 2.0 DCI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 07:07 ,

Pjesë për NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 16:54 ,

RENALULT KOLEOS

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 16:42 ,

Okazion Nissan X-Trail

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 19:34 ,

Okazion Nissan X-Trail 4×4

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 19:14 ,

Okazion Nissan x-trail

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 17:42 Dyqani ,

S H I T U R .....

7 890 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 13:52 ,

SHITET NISSAN X-TRAIL AUTOMATIK 4X4

24 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 18:23 ,

Shitet super C220 2015 okazion

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 15:27 ,

Okazion Nissan X-Trail 2.2 nafte letra per 1 vit

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 16:37 ,

C230 me Gaz AMG edition nga fabrika

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 22:20 ,

Nissan Qashqai -09 Benzin Gaz sapoardhur nga zvicra

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 20:54 ,

E class 220

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 12:28 ,

Okazion Nissan x-trail 4X4 2.2 nafte

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 22:41 ,

Golf 5 VW 1.9TDI Automat 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 08:59 ,

Nissan x trail Automatik

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 18:50 ,

Nissan x-trail 2006 disel 4x4

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 11:41 Dyqani ,

S H I T U R .....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 20:18 ,

Nissan X-trail

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 16:21 ,

Golf 5 VW - 1.9 TDI 2008 - Automat 7G

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 20:55 ,

VW Golf 5 1.9TDI - Automat 7G - 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 22:52 ,

Nisan X Trail 2007 0672018655

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 18:09 ,

Nissan X-Trail 2.0 dci

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 14:31 ,

NISSAN X-trail 4x4

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 17:47 ,

!!Okazion!!!Mercedes benz S320

11 111 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:29 ,

Nissan x trail 2005

4 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan x trail | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione