Nissan juke | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 68

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan juke,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nissan juke Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:31 ,

Suzuki Jimny -Automat- ���� 1.3 benzine 4x4��

6 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:47 ,

Nissan Juke 1.5 nafte

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 10:57 ,

Nissan Juke

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 18:33 ,

Nissan Juke

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 10:16 ,

Shitet Nissan Juke Okazion

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Mar 21:52 ,

Shes Nissan Juke 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Mar 19:02 ,

Nissan Juke

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 10:35 ,

Shitet nissan juke 2016

10 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Shk 01:56 ,

Nissan Juke 2015

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Jan 16:24 ,

Nissan Juke 1.6 Benzine

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Jan 10:00 ,

Nissan juke 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Jan 09:50 ,

Audi Q5 Automat Nafte 178km

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 10:56 ,

Nissan Juke 1.6

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Qer 00:13 ,

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Qer 08:59 ,

nissan juke

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Maj 12:19 ,

Shitet Nissan Juke 1.6 Benzine

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Pri 01:23 ,

SHITET NISSAN JUKE / MUNDESI NDERRIMI

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Pri 19:17 ,

Nissan Juke

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 13:00 ,

Këmbë Motorri Nissan Juke 1.5 Nafte

200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Jan 14:49 ,

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 21:06 ,

NISSAN JUKE

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Sht 20:55 ,

Nissan Juke 1.5 Nafte

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 10:41 ,

Nissan Juke

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Gush 22:35 ,

Nissan juke 1.6 benzin /gaz i 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gush 22:13 ,

Nissan juke 126000 km. Benzin / gaz

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Gush 17:15 ,

Nissan Juke 1.5 Nafte

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 19:57 ,

Nissan Juke

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Qer 20:19 Dyqani ,

U SHIT

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Pri 11:56 ,

SHITET NISSAN JUKE // VITI 2015 FULL OPTION

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Pri 18:25 ,

Nissan Juke dizel

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 14:37 ,

Nissan juke 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 15:37 ,

OKAZION PER SHEN VALENTIN. SHES NISSAN JUKE ACENTA

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Shk 18:13 ,

Durres

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Jan 11:50 ,

Okkazion !!!! [Shitet ose ndrohet nissan juke]

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 14:29 ,

Shitet Nissan

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 16:59 ,

NISSAN JUKE

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Nën 22:28 ,

Nissan juke 1.6 benzin

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Sht 14:44 ,

Olazion Nissan Juke 2013 1.5 nafte!

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Sht 15:18 ,

Shitje

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 20:28 ,

Nissan Juke diesel 1.5 mundesi ndrrimi

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 22:34 ,

SHITET NISSAN JUKE 2013 Full Options 1.6 Benzin

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Mar 17:33 ,

Nissan Juke dizel

12 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 20:58 ,

Shitet Nissan Juke 1.5 naft 2013 !

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Jan 17:12 ,

Shitet Nissan Juke 1.5 naft 2013 !

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Jan 17:45 ,

Shitet Nissan Juke 1.5 naft 2013 !

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan juke | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione