Nisan ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Gjej Nisan në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Nisan ne shitje të ndryshëm si, Nissan Leaf, Nissan Kicks, Nissan Rogue, Nissan Murano, Nissan Frontier, Nissan Sentra dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. nisan ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Nisan ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - Nisan.Sot 04:21 ,

Nissan Qashqai

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:56 ,

NISSAN1.5 NAFT OKAZION,,,,,������

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:56 ,

Nisan micra automat okazion per pak koh ��������

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:30 ,

NISAN PIXO 1.0cc BENZIN VITI 2010 &NDRIM

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:16 ,

Fiat Punto • 1.2 • Viti 2000 LETRA TPAGUARA DER SHKURT 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:08 ,

A clas • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:56 ,

Mercedes Benz A-class • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:52 ,

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:53 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:50 Dyqani ,

Nissan qashqai 1.5 naft shum ekonomike

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

12 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:46 ,

Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:07 ,

❌❌2000 euro ❌❌❌ Automatik

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:59 ,

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:56 ,

Nisan Altima 2011 full option, automat, 2.5 benzinë, 6300 €

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:55 ,

Nisan Micra viti 2011, automat, 1.2 benzine, 5000 Euro

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:46 ,

VW Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:46 ,

Fiat grande pundo 1.3 nafte multijet manual shira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:41 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:27 ,

Jeep ndrrohet me patrol landcruiser

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 ,

Ford fiesta 2010

3 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05 ,

Okazion citroen c4 picasio 2009

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:59 ,

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE,VITI 2009 ������

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:45 ,

NISAN NOTE 1.2 AUTOMAT,,,2014,,,NGA ZVICRA,,,

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 20:39 ,

GAZ&BENZINE 1.2 2005 MIKRA

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:41 ,

Automodel-nisan note 1.4 benzin gaz viti 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:15 ,

Fiat Punto • Viti 2000 • 1.2 Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:07 ,

Fiat Punto • Letra tpaguara der Shkurt 2022

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:01 ,

Ford ranger viti 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:55 ,

Nisan 1.5 naft me liber sherbimesh

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:47 ,

Nisan X-Trail viti 2006 Benzin/Gaz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:44 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft Panoramik

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:17 Dyqani ,

Nissan Micra benzin 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:15 Dyqani ,

Nisan Qashqai

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:13 Dyqani ,

ESEM MOTORS. MAZDA CX7. AUTOMAT KAMERA BAXHA

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15 Dyqani ,

‼️Vw tiguan 2.0tdi automat ‼️

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:44 ,

Nisan Micra

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:23 Dyqani ,

NISAN QASHQAI 2.0 NAFTE AUTOMAT

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:19 Dyqani ,

Nisan X trail benxine

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:22 ,

Nisan qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:22 ,

shitet

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:22 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:20 Dyqani ,

Nisan micra 2010 Gaz - Benzin 70,000 KM Origjinale

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 10:57 ,

Nissan Juke

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

Jeni duke kërkuar për nisan ne shitje? Shiko njoftimet për Nisan ne shitje dhe gjej Nisan me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Nisan ne Shitje


Eksploro njoftimet për Nisan ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Nisan ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Nissan Leaf, Nissan K icks, Nissan Rogue, Nissan Murano, Nissan Frontier, Nissan Sentra, dhe shumë nisan ne shitje të tjerë Kërko nisan ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për nisan


Keni nisan që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për nisan ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan të ndryshme. Shpërndaj njoftime nisan ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione