Navigator golf | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Navigator golf , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Navigator golf Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Shk 20:50
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 20:29
Linku:
,

Passat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:27
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, D-4D, NAVIGATOR, LEKURE ETJ....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:04 ,

Volkswagen Golf 5 GT 1.9 Naft Full optional

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:04 ,

VW Golf 2.0 TDI •Look R32•

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 ,

Shitet Golf 5 Super gjendje

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 ,

Mercedes benz c class 220

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:55 ,

Nissan Qashqai 2010 full option panoramik

7 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:44 Dyqani ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 6+1MARSHE VITI FUNDI 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:39 ,

Mercedes-Benz E320CDI-08

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

Mercedes-Benz C200-05������������

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:36 ,

VW GOLF GTI 2011

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 ,

GOLF 7 1.6 BLUEMOTION 2015 Start&Stop Automatik FULL KASKO

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:28 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI AUTOMAT

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:27
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 ,

Okazion !!Audi Q7 3.0 quattro shitet ose ndrrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:22 ,

���� VW Golf 5 *Look R32* ����

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:21 ,

��������FIAT BRAVO AUTOMAT ZVICRA����

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:58 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 ,

OKAZION///////Volkswagen Golf 5 2.0 2005 Sapo Ardhur

3 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:55 ,

OKAZION//Volkswagen Golf 5 2.0 2006 Automat DSG Sapo Ardhur

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:36 Dyqani ,

Volkswagen Golf 2.0 TDI Sportline 10/2006 Full

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

BMW525 XD, 2008,NAFTE. AUTOMAT 4X4

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34 Dyqani ,

TOYOTA RAV4, 2.2NAFTE, D-4D, NAVIGATOR, LEKURE ETJ....

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 Dyqani ,

Shitet Vw Sharan Automat 2.0 Diesel 2011

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:25 Dyqani ,

Shitet Toyota Verso-S 1.3 benzine 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:17 ,

Audi A4 TFSI Benzine / GAZ

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:11 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:00 ,

❌SHITET A CLASS 150 BENZINE+GAZ VITI 2007❌

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 ,

GOLF 5 PLUS AUTOMAT 2.0 NAFTE VITI 2006....OKAZION

5 220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:57 Dyqani ,

Golf GTD 1.6 naft Automatike��

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:57 Dyqani ,

Mercdes benz S500 benzin+gaz

12 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:53 ,

OKAZION GOLF 5 1.9TDi LOOK GTI SUPERGJENDJE

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:44 Dyqani ,

VW GOLF 6 AUTOMAT 1.6 NAFTE 2011 U SHIT FLM

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:41 Dyqani ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

➜➜ MERCEDES BENZ C 300 AMG LINE 4 MATIC OKAZIONNN

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:31 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 ,

BMW 520 BENZIN + GAZ AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEE viti 2005

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:13 ,

GOLF 6 me NAFTE,,,VITI 2008,,,nga ZVICRA

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:12 ,

PORSCHE CAYENE 4.5 BENZIN+GAZ STAGG VITI 2008

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:02 Dyqani ,

Vw Golf 5 2.0 TDI 4-Motion

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 ,

Passat Automatik 2.0 Nafte ��������

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:55 ,

VW Golf VI Highline/ 2.0 TDI / DSG F1 ����

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:53 ,

Golf 5 Plus 1.9Tdi����AUTOMATIK Viti 2007Gjermani

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:50 ,

MERCEDES BENZ B 200 NAFTE 2013 LETRAT 23.01.2022 AUTOMATIKE

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:44 Dyqani ,

Volkswagen GOLF 6 1.6 HIGLINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Navigator golf | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Navigator golf 5 Navigator golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione