Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Navigator e 60 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Navigator e 60,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Navigator e 60 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:25 Dyqani Makina , Vlorë

VOLVO XC 60 2012 �� AUTO PENTA ��

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:44 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d Xdrive Sport M Package 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:07 Makina , Tiranë

Volvo XC60 2.0 D3 Automat

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:34 Makina , Fier

KIA K7 2015 3.0 vetem gaz pa taks lluksi

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Nën 10:23 Makina , Tiranë

Volvo xc60 Automat 2011. Nafte

11 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 09:13 Makina , Durrës

VW Jetta PER PJESE KEMBIMI 2.5 Benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Nën 17:10 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche Cayenne-4.8 Benzin-2011-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 16:48 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 OLLROAD-3.0 Diesel-2017-SAPO ARDHUR-ME DOGAN

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 11:22 Makina , Tiranë

Okazion Shitet BMW E 60 2007 3.0d

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 02:18 Makina , Tiranë

Opel Signum

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 02:18 Makina , Tiranë

VOLVO XC 60 VITI 2011, R-DESING

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Nën 21:08 Makina , Tiranë

Volvo xc_60 Automat Nafte 2,0 SUV

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Nën 16:30 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Ranger Life Cab-2.2 Diesel -2017-AUTOMATIK-WILDTRACK

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Nën 00:05 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLA220d Diesel-2020-XHAMA TE ZINJ

45 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Nën 20:33 Makina , Tiranë

Volvo xc60 Viti 2011 Automat

11 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 14:39 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz G55 AMG/// 2008-LOOK BRABUS 2018-FULL OPTIONS

45 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 14:36 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN AMAROK-2.0 Diesel -2014-4MOTION-MANUAL

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Nën 14:36 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz G700 BRABUS ORIGJINAL///-2016-FULL OPTIONS

120 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Nën 14:36 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI R8-4.2 Benzine-LOOK MAE-FULL OPTIONS

39 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 14:33 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz C400 Benzin-2015-LOOK AMG///-PANORAMA-FULL

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Nën 20:12 Makina , Tiranë

Volvo xc 60

11 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Nën 19:40 Makina , Tiranë

#Volvo_xc_60

11 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Tet 08:20 Makina , Tiranë

Shitet Volvo_xc60

11 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 17:46 Makina , Tiranë

#volvoxc70

11 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 10:44 Makina , Tiranë

Volvo XC 60

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 17:05 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC 60

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 09:18 Makina , Tiranë

Volvo xc60 2.4 bafte d3

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Sht 09:51 Makina , Tiranë

VW Passat Higheline 2.0 Automat

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 09:47 Makina , Tiranë

VolvoXC60 D3 2.4 Automat

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 12:13 Makina , Tiranë

Shitet VOLVO Xc 60

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 00:29 Makina , Tiranë

OKAZION VOLVO XC60 ne shitje

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 11:19 Makina , Tiranë

Shitet Okazion!!! Mercedes-Benz 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 20:16 Makina , Durrës

Volvo xc 60 5D 2015

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 17:45 Makina , Durrës

VOLVO XC60 R DESIGN -Mundesi nderrimi

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 23:33 Makina , Tiranë

VOLVO S-60 3200€ AUTOMAT CMIMI I PADISKUTUSHEM

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 19:38 Makina , Shkodër

Shitet VW Polo 1.4 TDI, Nafte �� Shkodër

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 15:24 Dyqani Makina , Kavajë

❌SHITUR❌

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 12:49 Makina , Durrës

Volvo XC 60-R design

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 20:15 Makina , Durrës

A class 2008!Automat 7G! i diskutueshem!

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 16:53 Makina , Durrës

A Class 2008!Automat7G! I diskutueshem

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 15:40 Makina , Durrës

Mercedes benz A class full!Automat Okazion!

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 09:11 Makina , Tiranë

Shitet dhe mundesi ndrrimi

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Tet 09:00 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC 60 2011 3.2 benzine + gaz Automat

10 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 10:58 Makina , Durrës

BMW X5 2010 -SHITET-

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 13:49 Makina , Tiranë

VW Golf 7 look GTD

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Navigator e 60 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Navigator e 60 bmw Navigator e 60

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione