Navara | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Navara,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Navara Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:37 ,

Nissan navara--2010--2.5nafte--4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 ,

Nissan Navara

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:15 ,

Nissan Navara Frontier 4x4 Benzin-Gaz okazion!!!

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:02 ,

Ford Ranger dizel 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:02 ,

Toyota hilux klima,dogan.4x4

10 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:01 ,

Ford ranger viti 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:10 ,

NISSAN NAVARA 2013 / 2.5 NAFTE

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:25 ,

SHITET NISSAN NAVARA E VITIT 2008

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:54 ,

Shitet Nissan Navara Okazion

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 21:06 ,

Shitet Nissan Navara (Cmimi i diskutueshem)

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 20:11 ,

Nisan navara ne shitje

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 13:25 ,

Nisan navara d22 2.5 turbo intercooler 4x4

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 12:25 ,

Nissan Navara

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 19:06 ,

Ford Ranger Navara Hilux L200

155 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:06 ,

Navara Amarok L200 Hilux

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:06 ,

L200 Navara Hilux Amarok

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:54 ,

L200 Navara Hilux Mazda Isuzu

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 18:26 Dyqani ,

NISAN NAVARA-3.0 DIESEL-2014-AUTOMATIK-XHAMA TE ZINJ ORIGJIN

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:32 ,

NISSAN NAVARA 2.5 TDI -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 09:11 ,

Shitet nissan navara

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 22:22 ,

nissan navara

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Pri 22:16 ,

U SHIT✅ Nissan Pathfinder 2.5 turbo diesel

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:55 ,

Nissan Navara d22

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:12 ,

Nisan Navara

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 13:04 ,

Nisan Navara

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 12:01 ,

Shitet Nisan Navara

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:03 ,

MITSUBISHI MIRAGE GLX

6 603 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 08:40 ,

NISSAN NAVARA 3.0 D V6

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 08:40 ,

Nissan Navara 3.0 V6

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Pri 16:17 ,

Nissan Navara 2.5 nafte 4x4 i sapo ardhur nga Zvicra����

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 19:25 ,

Nissan Navara

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:22 ,

shitet Kupole Nissan navara 150 €

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 20:52 ,

Nissan-navara 2.5 nafte 4x4 viti 2006 7700 euro

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 12:03 ,

��NISSAN NAVARA��

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 13:11 ,

NISSAN NAVARA.2.5NAFT2007.4X4.FULL9.400 EURO

9 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 15:22 ,

Kupole

30 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Pri 02:56 ,

Ford ranger viti 2006 klima

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 11:24 ,

Nisan navara

4 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 05:05 ,

2019 NISSAN NAVARA LE

19 826 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 21:59 ,

Nissan Navara D40 2008

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 18:07 ,

Nissan navara

10 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 23:18 ,

Shitet nisan navara 2.5 naft ne gjendje shume Te mir okazion

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 21:17 ,

nisan navara

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 07:56 ,

L200 Navara Hilux Amarok Isuzu

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 07:56 ,

L200 navara hilux

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Navara | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione