Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mundesi ndrrimi x5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mundesi ndrrimi x5,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mundesi ndrrimi x5 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:55 Makina , Tiranë

BMW X5 BENZIN 3.0 VITI 2008 PANORAM NDERROHET

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:49 Makina , Fier

AUDI Q5 3X Sline 3.0 TDI ‼️ Full

22 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:18 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E220

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:12 Dyqani Makina , Durrës

CHERVOLET AVALANCHE BENZIN GAS ME DOKUMENTE TE PAGUARA

13 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:45 Makina , Fier

YARIS AUTOMATIK 1.4 NAFT 2008 ��OKAZION��(MUNDESI NDRRIMI)

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 Makina , Fier

LINCOLN MKT 3.5 BENZIN 2012 FULL OPSION

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:45 Makina , Tiranë

SUBARU FORESTER 2.5 BENZIN 2010 FULL OPSION

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:45 Makina , Fier

HONDA PILOT 3.5 BENZIN 2011 SUPER GJENDJE

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:47 Makina , Tiranë

Okazion!!!C Coupe 2018

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 13:43 Makina , Tiranë

CLS 320/ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 14:16 Makina , Tiranë

BMW X5 2012

16 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 09:27 Makina , Tiranë

X5M50d

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 20:55 Makina , Tiranë

X5 M50D MUNDESI NDRRIMI

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 17:39 Makina , Durrës

KIA SOUL Vip Package 2015

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Gjendje: I ri
16 Tet 11:56 Makina , Tiranë

Bmw 2010 750i Mundsi ndrrimi

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 10:33 Makina , Tiranë

X5 FULL OPTION MUNDESI NDRRIMI

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 01:17 Makina , Tiranë

Bmw Seria 7 2010 Mundesi ndrrimi

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 22:43 Makina , Tiranë

X5 look m50

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 08:39 Makina , Tiranë

Bmw X5 super full optional

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Gush 08:54 Makina , Tiranë

OKAZION!!! Bmw x5 2015

23 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Korr 10:26 Makina , Tiranë

shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 18:39 Makina , Pogradec

Mercedes

2 200 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 01:39 Makina , Durrës

C 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 08:51 Makina , Tiranë

Shitet & Nderrohet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 20:22 Makina , Tiranë

Ford C Max 1.6 Naftë

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 22:18 Makina , Durrës

SHITET NDERROHET BMW X5

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 21:48 Makina , Tiranë

X5 benzin gaz

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 15:41 Makina , Shkodër

Golf 7 - Full -

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 14:47 Makina , Vlorë

Shitet,mundesi ndrrimi

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 04:26 Makina , Krujë

BMW x 5

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 23:18 Makina , Tiranë

X5 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 14:35 Makina , Tiranë

Bmw X5 look M 2012 okazion

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 11:04 Makina , Tiranë

Bmw

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 22:42 Makina , Tiranë

X5 2008

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 18:26 Makina , Tiranë

X5 2012 super gjendje

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Dhj 18:06 Makina , Tiranë

Bmw x5 Look M

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 20:41 Makina , Kurbin

Bmw x5 2005

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 10:03 Makina , Durrës

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 22:25 Makina , Tiranë

X5 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 10:02 Makina , Tiranë

Shitet Okazion

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 17:08 Makina , Tiranë

X5 7 vendeshe OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 15:04 Makina , Tiranë

Shitet x5

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 10:15 Makina , Tiranë

X5 OKAZION 7 vendeshe super gjendje

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 10:15 Makina , Tiranë

X5 OKAZION 7 vendeshe super gjendje

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 20:10 Makina , Tiranë

Shitet x5 2012 350 biturbo

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 13:08 Makina , Tiranë

BMW-X5 2004

5 200 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 08:44 Makina , Tiranë

Shitet x5 e53. 5300 euro mundesi ndrrimi!!

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mundesi ndrrimi x5 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione