Motorra elektrik | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorra elektrik , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorra elektrik Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:40
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 06:22 ,

Nissan Qashqai 2010 full option panoramik

7 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:50 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:38 ,

Okazion E class kupe

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:41 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:40
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:52 ,

Bmw E46

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:46 ,

Mercedes benz 300 turbo diesel 1984 full

9 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 12:45 ,

VW Touran 2012 Bluemotion Tech R Line 6+1 vende

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 11:08 ,

Ford Focus C-Max 2005 1.6 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 09:50 ,

VW Touran 2.0 sapotarguar 6+1vende model 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 09:50 ,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG 2011

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 10:07 ,

VW Sharan Viti 2001 Motorr 2.8 Gaz / Benzinë V6 / 4x4

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Shk 10:06 ,

VW Sharan Viti 2001 Motorr 2.8 Gaz / Benzinë V6 / 4x4

550 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Jan 13:46 ,

VW Sharan Viti 2001 Motorr 2.8 Gaz (TNG) / Benzinë

550 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Jan 09:50 ,

Audi Q5 Automat Nafte 178km

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 14:12 ,

SUPER OKAZION I PADISKUTUSHEM! MINI COOPER 4X4 COUNTRYMAN S

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Jan 14:12 ,

SUPER OKAZION!!!!! Mini Cooper 4X4 Countryman S

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Jan 11:51 ,

VW Golf 4 Benzine 1.4 - PERFEKT PER IMPJANT GAZ - 99'

1 740 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 11:35 ,

Nissan Qashqai Full Option Panoramik

6 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 17:39 ,

Volkswagen Tiguan Full Options 4x4 Pano Automat

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Dhj 07:17 ,

Volkswagen Tiguan 4x4 Full Automat 2.0 Panora

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 22:40 ,

Golf 4 vw Benzine 1.4 - PERFEKT PER IMPJANT GAZ - 99'

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 20:05 ,

Golf 5 1.9 Tdi Okazion

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 20:41 ,

Okazionnn

2 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 19:24 ,

Impjante zjarrfikse

4 000 EUR

23 Qer 22:50 ,

Okazion...Mercedez Cclass 250 turbo interkuler .

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 18:42 ,

Shitet BMW 525 motor 2.5 nafte kambio manuale viti

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorra elektrik | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione