Motorr elektrik | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr elektrik,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr elektrik Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:08
Linku:
,

VW Volkswagen Caddy SDI ne Shitje!

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 16:08 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:08 ,

1.5 DIZEL !!!OKAZION!!!

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:03 Dyqani ,

EVO 280 AUTOMAT FULL EKSTRA ARDHUR GJERMANIA

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:03 Dyqani ,

FORD GALAXY 1.9 TDI NAFTE 6 MARSHE 6+1 VENDE

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:02 Dyqani ,

C220 AUTOMAT ELEGANC EKONOMIKE SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:02 Dyqani ,

PASSAT 1.9 TDI NAFTE AUTOMAT ARDHUR GJERMANIA SUPER

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:01 Dyqani ,

SMART BRABUS AUTOMAT INDIVIDUALE PANORAMIKE

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:01 Dyqani ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZNE EKONOMIKE SUPER GJENDJE

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:00 Dyqani ,

SMART 1.5 NAFT AUTOMAT SUPER EKONOMIK GJERMANIA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:00 Dyqani ,

PEUGEOT AUTOMAT BENZIN+GAZ 106892 km SUPER EKONOMIK

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:00 Dyqani ,

TUCSON AUTOMAT 2.0 NAFT 4x4 FULL OPSIONE

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 ,

Smart ForFour

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:53 ,

Renault Modus.1.6.Automat.����

3 595 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:53 ,

SHITET C CLAS 220 BLUE EFFICIENCY AVANGARD AUTOMAT VITI 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

SHITET B CLAS 180 CDI AUTOMAT VITI 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:52 ,

SHITET E CLAS EVO 200 KOMPRESOR AUTOMAT VITI 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:52 ,

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFT AUTOMAT VITI 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:49 ,

Suzuki Swift.1.3.Automat.07.����

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:49 ,

BMV 320 NAFTE KAMIO AUTOMAT VITI 2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:48 ,

DODGE CALIBER SXT VERSION EUROPIAN !!!!!!

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:48 ,

Okazion Fiat Punto 1.3 nafte 2005

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:46 ,

Opel Astra.(GTC)1.6.Automat.06.����

3 595 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:42 ,

Golf 5 benzin-gaz bifuel 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:42 ,

Mercedes Benz A 170

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:38 ,

Opel meriva me letrra te sapo paguara

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:33 ,

��Ford Kuga �� * 2.0 Nafte automat *4x4 * Viti 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:31
Linku:
,

Sharan 2.0 Bluetech automatik DSG 2011 Zvicra 6+1 vende

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:24 ,

Mercedes Benz C220 Nafte 2009 AVANTGARDE Automatik

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 ,

BMW X5 Xdrive 3.0d, android system 9'' e vecante

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Dyqani ,

FIAT CROMA, VITI 2009, AUTOMATIKE, MOTORR 1.9 NAFTE

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:02 Dyqani ,

BMW 528 I, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 BENZINE

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:02 Dyqani ,

BMW X3, VITI 10/2006, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:02 Dyqani ,

AUDI TT, VITI 2000, 1.8 BENZINE+GAZ, KABRIOLET

4 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 Dyqani ,

SKODA YETI, VITI 2013, AUTOMATIKE, MOTORR 1.2 BENZINE

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:00 Dyqani ,

FORD S-MAX, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:58 ,

Toyota Auris 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

Golf Plus

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:58 ,

Touran

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:56 ,

Shitet wolsvagen turan makin super e konomike

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:55 ,

VW GOLF 6 / AUTOMATIK / VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:54 ,

VW CADDY LIFE / 1.9 nafte AUTOMATIKE / 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 ,

1.2, benzin-gaz, 2004, letra te sapo prera.

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:44 ,

Golf 5 viti 2004 manual sapo ardhur me dogan gjendje perfekt

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:36 Dyqani ,

OKAZION! Nissan Micra 1.2 Benzin+Gaz 2009, Gjendje Perfekte!

3 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr elektrik | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione