Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedez benz 220 ngjyra blu - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Automjete , 23

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedez benz 220 ngjyra blu,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedez benz 220 ngjyra blu Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Mar 17:36 Makina , Fier

Shitet w210 3.2

2 999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 17:17 Makina , Fier

Shitet W210 3.2

2 999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 12:13 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez-benz E class w211 okazion 4€

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 15:55 Makina , Tiranë

Mercedez benz c class 220

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 22:10 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E 220 Viti 1998, 1.800 Euro

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 20:53 Makina , Korçë

Mercedez benz

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Tet 15:01 Makina , Tiranë

Mercedes C-class 220 CDi

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 09:42 Makina , Fier

Mercedes C220 dizel

08 Qer 10:38 Makina , Elbasan

Benz Mercedez 220 cdi

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Nën 12:04 Makina , Tiranë

Mercedez E 220 Cdi full opsion

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 09:56 Makina , Durrës

Shitet Mercedez Benz C-Class 220 CDI

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Nën 20:53 Makina , Fier

MercedezBenz

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 18:17 Makina , Elbasan

Mercedez-benz E220 dizel

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 14:15 Makina , Berat

Mercedez-Benz c-220 2001 clasic

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 20:28 Makina , Gjirokastër

Mercedez-benz 220

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 17:58 Makina , Lezhë

Mercedes BENZ C220 EVO

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 20:01 Makina , Tiranë

Mercedez bnez c 220 cdi

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 15:03 Makina , Elbasan

Mercedes C220 cdi

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 17:10 Makina , Korçë

U shit...flm merr jep

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:21 Makina , Tiranë

mercedez benz C class 220 portobagazh

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 20:21 Makina , Tiranë

mercedez benz C class 220 portobagazh

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 21:36 Makina , Vlorë

Mercedez E220 CDI -99

2 900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedez benz 220 ngjyra blu | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione