Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz E220 gjendje perfekte | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz E220 gjendje perfekte,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz E220 gjendje perfekte Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:00
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz S350 FULL LUNGO ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 04:30 Makina , Elbasan

�� Mercedes Gle 350d ��

33 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:30 Makina , Elbasan

�� Mercedes GLK220 ��

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 Makina , Vlorë

MERCEDES E KLASS 220 CDI ✅️FULL OPTIONAL✅️GJENDJE PERFEKTE!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

����Land Rover Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic����

23 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

Audi a5 Sportback Automat / Sapo ardhur

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

����Bmw x6 xDrive 35d sapo ardhur Liber sherbimesh����

16 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

FORD KUGA INDIVIDUAL 2.0TDCI 4WD

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 Makina , Vlorë

BMW x5 4.8 Benzin Gaz(landi renzo) (shitet + nderrohet)

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:30 Makina , Korçë

❌SHITET C280 V6 *AVANTGARDE*/AUTOMAT/219.000KM❌����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Makina , Lushnjë

Shitet Okazion Super Mercedes E220 Bluetec 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:08 Makina , Tiranë

Audi Q5 PANORAMA 3.0 TDI(NAFTE)

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:05 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 Makina , Fier

Ford Mondeo Titanium Full ✅️✅️

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:52 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:49 Makina , Tiranë

Audi A4 2009 automat 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:49 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:37 Makina , Durrës

Ford Fokus 1.6 benzine Automatik me dogane

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:37 Makina , Durrës

Range Rover Evoque nga zvicra me dogane

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 Makina , Durrës

Audi A8 3.0 Benzine Me letra per 1 vite

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:37 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cl 500 Benzin Gaz

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:37 Makina , Durrës

Audi A8 4.2 benzin nga zvicra me dogan

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 Makina , Tiranë

Super GOLF 7 2015

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:47 Makina , Elbasan

Golf 6

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 Makina , Tiranë

PEUGEOT 308 AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:01 Makina , Tiranë

Skoda Fabia

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:01 Makina , Tiranë

Vw Phaeton

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:01 Makina , Tiranë

Audi A6

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:01 Makina , Tiranë

Mercedes c

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:01 Makina , Tiranë

Audi a4 1.9 naft

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:58 Makina , Tiranë

Audi a4

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:58 Makina , Tiranë

Opel Astra

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:58 Makina , Tiranë

Mercedes E 270 Avangard

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:16
Linku:
Makina , Durrës

Golf 5 2.0 Nafte Automat ����������������

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16 Makina , Durrës

Ford Focus nafte.Nderrohet me caddy

3 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:47 Makina , Korçë

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:47 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:18 Makina , Tiranë

Dodge charger sx-t 2012 okazion

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:00
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz S350 FULL LUNGO ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:37 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E320 CDI EVO Automat ����

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:37 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S350 BLUEEFFICIENCY AUTOMAT LUNGO 2010����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:17 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:33 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:06 Makina , Durrës

Ml550 2011 benzin Gaz super full

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 Makina , Durrës

Mercedes Ml350 Bluetec

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:06 Makina , Durrës

Mercedes Benz E Class 2018 Sapoardhur me dogane

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:48 Makina , Tiranë

VW PHAETON 3.0 FULL 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:33 Makina , Durrës

TOYOTA RAV-4 2.2 NAFT 2009 AUTOMATIKE FULL OPTION����

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz E220 gjendje perfekte | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione