Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makine me kamio | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine me kamio,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makine me kamio Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:03 Makina , Tiranë

MITSUBISHI nafte 2.0, 7 VENDE FAMILJARE SUPER MAKINE....

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:39 Makina , Fier

Shitet Audi A4 2.5 TDIviti 2003,Kamio Automat,Letra te prera

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:43 Makina , Tiranë

*** RANGE ROVER SPORT HSE 2.7 DIESEL -09 Super gjendje

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:06 Makina , Tiranë

BMW X3 F25 2015 Xdrive 2.0L Diesel Twin Power Turbo X Line

19 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:32 Makina , Pogradec

Mitsubishi Pajero 3.2DID 4x4 manual 2008 ose nderrohet

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:18 Makina , Korçë

Ford Galaxy FUTURA 1.9 TDI (shitet & ndrohet)(vw sharan)

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:41 Makina , Tiranë

Shitet Golf 6 Automat

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:31 Makina , Tiranë

OKAZION! - Volkswagen Touareg 2.5 TDI, 175 HP, Automatic

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:29 Makina , Tiranë

Land Rover Freelander 2.5 Benzin-Gaz Automatike

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:54 Makina , Vlorë

Citroen C4 nafte sherbime full, letra per 1 vit

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:53 Makina , Pogradec

Ml 350 4-Matic Bluetec super full option shitet nderohet

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:35 Makina , Tiranë

PORSHEcayeneS-HYBRID(elektrik)3.0L

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Nën 10:53 Makina , Tiranë

Sapoerdhur ML 350 4-Matic Bluetec Look Amg nderohet !!!

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 02:26 Makina , Pogradec

Audi A4 2.7 Nafte S-Line Kamio Automatike Viti 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 01:28 Makina , Tiranë

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 08:31 Makina , Lezhë

4x4

7 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 06:08 Makina , Tiranë

Okazion!! Shitet Audi A4 S-line

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 18:32 Makina , Shkodër

Mercedes benz C220

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 09:38 Makina , Tiranë

Opel Astra, Okazion

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 17:03 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S 320 full extra - mjet i vecante me porosi

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 18:47 Makina , Vlorë

SHITET FIAT BRAVA

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 21:02 Makina , Gjirokastër

NDERROHET OSE SHITET ALFA ROMEO 159

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 20:51 Makina , Fier

⭕️FORD FOCUS OKAZION⭕️

1 600 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 15:23 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota RAV 4 diezel manual, viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 11:18 Makina , Tiranë

Peugeot 308 BlueHDi

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 10:12 Makina , Fier

Okazion VW Touareg R-Line 2012 Benzine/Gaz

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 10:12 Makina , Fier

Volkswagen Touareg Full R-Line

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 10:12 Makina , Fier

Okazion VW Touareg R-Line 2012 Benzine/Gaz

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Nën 08:27 Makina , Tiranë

Shitet passat 2000 euro benzin gaz

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 00:05 Makina , Tiranë

U Shitt...Ford Fokus Automat Okazion!!!!

5 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 00:05 Makina , Tiranë

U SHIT FALEMINDERIT!

3 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 10:27 Makina , Tiranë

Ml 350 (2987 Cdi) 4-Matic Super Full Option 0676351041

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 01:14 Makina , Durrës

Touran 2016 Perfekt

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 22:31 Makina , Tiranë

For Focus Sport

5 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 12:00 Makina , Berat

Shitet ose nderrohet BMW X6

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 12:00 Makina , Berat

Mercedes benz C220

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 20:02 Makina , Tiranë

Shitet Renault Megane

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Nën 11:53 Makina , Berat

Shitet Audi A3 viti 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Nën 18:50 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 Tdi

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 11:43 Makina , Tiranë

Shitet Opel Astra 1.8 benxin/gaz viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 15:28 Makina , Tiranë

GOLF 5 1.9 Automat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 14:17 Makina , Tiranë

Audi A6 Okazion! ����������

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Tet 18:53 Makina , Tiranë

OKAZION GOLF 5 1.9 AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 11:40 Makina , Tiranë

opel astra cabriolet.Okazion!!

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 11:26 Makina , Tiranë

Okazionnn

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 20:23 Makina , Fier

Shitet E Clas 210 Automatik

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 19:23 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 Automat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 19:40 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 Automat R32

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine me kamio | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione