Makine ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Gjeni Makine në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për Makine në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makine dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

23 Shk 11:31
Linku:
,

Shitet GL 6.3 AMG e Gjitha Blacked Out 2013

40 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Nissan Almera

56 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:49
Linku:
,

Mercedes-Benz C Class(w205) 220 cdi BluTec 2016

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

FIAT Stilo

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 17:17
Linku:
,

Makine familjare

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:16 ,

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ 2011 super gjendjee**

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:16 ,

**OKAZION* OPEL ASTRA 1.7 NAFTE super gjendje 06**

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:32 ,

SUPER MERCEDES BENZ

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 04:31 ,

SHITET !!!!!!

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:25 ,

Makine rroje

10 LEK

Sot 03:57 ,

Shitet makine

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:57 ,

Shitet makine

3 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 03:56 ,

Shitet makine

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:56 ,

Shitet makine

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:56 ,

Shitet makine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:47 ,

Ford fiesta automat gjendje perfekte

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:47 ,

Cls nafte gjendje perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:05 ,

Hyundai Sonata 2015, vetem gaz.

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:59 ,

��Okazion��2011 Mercedes C 180 nafte 2.2 - facelift

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:45 ,

OKAZION GOLF 6 PRODHIM KANADEZ

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:33 ,

GOLF 7 INDIVIDUAL, 1.6 DIESEL, AUTOMATIK, SUPER FULL OPTIONS

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:30 ,

Alfa Romeo 159 1.9 diesel 150 hp

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:30 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 159

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:18 ,

Golf 5- 1.9 naft TDI

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:00 ,

PEUGEOT ALLURE 3008, AUTOMATIKE, MOTOR 2.0 HDi

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:58 ,

SHITET PASAT LETRA SAPOPRERE

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:57 ,

Transport Tirane-Durres-Tirane

350 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:41 ,

BMW X5

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 ,

Audi Q7 3.0 quattro shitet ose ndrrohet me makine Durres

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:30 ,

Touareg Full Opsion - Okazion

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:22 Dyqani ,

Peugeot 1007 2006 Sport 1.6 Benzinë Automat

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:22 Dyqani ,

Audi A4 2006 2.0 Naftë Automat

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22 Dyqani ,

Smart Fortwo 2009 800cc Benzinë Automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:19 ,

Fiat panda 1.4 benzin 100hp gaz full ose ndrohet

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:18 ,

VW Polo 1.4 Benzine+Gaz ��Kambio Automatike��

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:16 ,

makine frigorifer Transporter T4

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

AUDI A3 2.0 NAFT SPORTBACK ME DOGAN TE PAGUAR..2007..

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Makine në Shitje në Gjitë Shipërinë

Gjej Makine të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makine , si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makine me qera ditore, makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Krijo njoftime per Makine ne Shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per makina në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim