Makina te vjetra | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina te vjetra,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina te vjetra Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:34 ,

1.2, benzin-gaz, 2004, letra te sapo prera.

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:27 ,

Shitet Mercedes-Benz R CLASS

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:55 ,

Shtet Okazion Manual 131 mij km

6 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 15:15 ,

BMW 530i BENZIN-GAZ

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 09:54 ,

Shitet BMW X5 M Package Fabrike

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Pri 14:32 ,

Jeep Wrangler Rubicon

45 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 21:53 ,

Mercedes Benz E240 B/Gaz full

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 14:51 ,

Audi A8 Luxury 22.000 euro (cash)

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 16:51 ,

Audi A8 Luxury 22.000 euro (cash)

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 15:02 ,

Audi A8 Luxury 22.000 euro (cash)

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 16:02 ,

Shitet Passat 2015 1.8 TSI BENZIN-GAZ

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 02:40 ,

Mercedes benz 200

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 22:52 ,

seat cordoba

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 22:52 ,

seat cordoba viti 2003 gaz-benzin cmimi i diskutushem.

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 15:32 ,

Audi A8 Luxury 24 mij euro

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 16:10 ,

Opel corsa

1 000 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 15:08 ,

Audi A8 Luxury

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 23:31 ,

Shitet makine me cmim shume te arsyeshem 1 mln leke

100 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Mar 15:37 ,

Audi A8 Luxury

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 15:08 ,

Audi A8 Luxury

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 12:37 ,

Audi A8 Luxury

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 16:07 ,

shitet

6 000 000 LEK

Viti: 1983
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 17:41 ,

Shitet Mercedes-Benz Sprinter 1996

700 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Mar 16:54 ,

Shitet Ford Focus ne gjendje te mire.

2 200 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Mar 09:16 ,

Makinë pa letra

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 19:32 ,

Okzion

4 000 LEK

28 Shk 19:31 ,

SHITET PEUGEOT 307 HDI NE GJENDJE PERFEKTE!!!

300 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 09:58 ,

Oferte per reklamim makinash

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 09:02 ,

Okazion

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Dhj 22:28 ,

Seat ibiza 2800€ 3 pistona benzin/gaz 1200cc

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 20:59 ,

OKAZION AUDI A6 1.7 EURO

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 06:34 ,

Shitet Ford Fiesta 2010

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina te vjetra | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione