Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina te vitit 2008 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina te vitit 2008,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina te vitit 2008 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:24
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION!! Benz C220 Nafte (Automat) Super Gjendje!! "

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:00 Makina , Pogradec

Ose nderrohet / Range Rover Sport 2.7HSE super gjendje 08

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:24
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION!! Benz C220 Nafte (Automat) Super Gjendje!! "

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:08 Makina , Lushnjë

Shitet Fiat Bravo 2008 ne gjendje perfekte

430 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:40 Makina , Lushnjë

Ford Focus C-Max

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:55 Makina , Elbasan

Bmw seria 3 318d nafte manuale

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:38 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Look AMG

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 22:05 Makina , Tiranë

Fiat grande punto

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 09:49 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ C220 AMG I VITIT 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 00:13 Makina , Tiranë

Shitet c class

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 23:18 Makina , Pogradec

Shitet audi a6

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 15:25 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 14:29 Makina , Korçë

Mercedes benz evo 220 advangarde

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 13:15 Makina , Korçë

Shitet mercedes e class

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 09:27 Makina , Korçë

Fiat Stilo

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 01:26 Makina , Tiranë

OKAZION VW TOURAN 1.9 NAFT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 19:22 Makina , Librazhd

Volkswagen Touran 2 Automat 2008

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 14:07 Makina , Fier

Cls 320 cdi

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:51 Makina , Fier

Shitet mersedes benc E klas evo e vitit 2008 automat

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 12:45 Makina , Tiranë

AUDI A8 L 4.2 BENXIN FULL OPTIONS!!! MUNDESI NDERIMI

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 18:03 Makina , Tiranë

Audi A4 benzin 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 20:31 Makina , Tiranë

Shitet Opel Combo nafte

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 13:44 Makina , Durrës

Shitet Okazion Ford Focus 1.6 nafte 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Nën 18:55 Makina , Kavajë

BMW Seria 5 528XI xDrive 4X4!!!!!!

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 21:42 Makina , Tiranë

citroen picaso

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 11:13 Makina , Korçë

Mercedes-Benz w204 c220

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 17:35 Makina , Tiranë

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 21:13 Makina , Tiranë

Mercedes-benz E 320 CDI EVO

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 13:03 Makina , Fier

Sprinter okazion

1 000 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 13:01 Makina , Fier

Evo full opsion

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 09:49 Makina , Tiranë

Shitet okazioooon Benzi

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 08:37 Makina , Tiranë

Ford Galaxy ***Okazion***

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 09:12 Makina , Kurbin

SHITET C220 AVANGARDE 6600€

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 19:36 Makina , Kurbin

Shitet/Ndrohet Mercedes-Benz C220

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 23:19 Makina , Shkodër

makin

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 11:33 Makina , Tiranë

Benz

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 22:36 Makina , Tiranë

MINI ONE

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Gush 15:43 Makina , Lezhë

A class 200 cdi vitit 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 13:49 Makina , Tiranë

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 01:16 Makina , Fier

Ford Focus TITANIUM Automatik 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 16:17 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto Okazion

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 00:11 Makina , Durrës

Ford Focus Titanium

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 09:33 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Idea benzine - gaz e vitit 2008 e sapokolauduar

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 10:24 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz Sprinter 518

2 200 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 18:40 Makina , Vlorë

Evo 200 Naft 2008 Automatike

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 19:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E CLASS EVO 220 CDI - Cmimi i diskutueshem -

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina te vitit 2008 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione