Makina me Timon anglez | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 482
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina me Timon anglez,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina me Timon anglez Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Qer 07:44
Linku:
,

Pasat CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Sot 14:45 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 2012 Automat Full

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:45 ,

Okazion Passat CC 2015

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:44 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:58 ,

ML 320 CDI 4 MATIC

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:54 ,

Mercedes( S)super gjendje

6 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:33 ,

Mercedes Benz C180

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Qer 22:27 ,

c220 automat 2001 krah anglez OKAZION letra sapobera

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 13:29 ,

Okazion ford fiesta nderrohet me smart

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 11:36 ,

AUDI A6 FULL OPTION benzin+gas

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 07:44
Linku:
,

Pasat CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Qer 09:21 ,

OKAZION Mitsubishi pajero shogun

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 07:12 ,

Nissan Qashqai foristrade japoneze

6 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 11:24 ,

E class ❌Super Okazionnn❌

12 480 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 11:24 ,

E class ❌❌Super okazion❌❌

12 480 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 20:25 ,

Furgon Frigorifer 3.2 milion

320 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Qer 19:35 ,

AUDI A4 1.8 BENZIN-GAZ 7500€ OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 00:08 ,

SHITET ����OKAZION ����

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 17:03 ,

Mercedes Benz Cls 2008 Sapo ardhur nga italia me dogan!!

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 10:35 ,

Mercedes benz c class 220

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 07:57 ,

SHITET W211 E320

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:02 ,

audi a6 benzin gaz 1.8 turbo ose ndrohet me makin me naft

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Maj 10:12 ,

2012 Mercedes Benz C300 4 Matic

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 10:12 ,

2012 Mercedes Benz C300 4Matic 150.000 km

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 22:23 ,

Volvo xc90 ❌❌❌super okazionn❌❌❌

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 02:02 ,

AUDI A6 FULL OPTION !! Benzine+gas

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:41 ,

Mercedes benz c-clas

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:41 ,

Mercedes benz c220

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 20:36 ,

Mercedes benz c clas

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 13:57 ,

Okazionnnnnn ✅✅

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 22:28 ,

Mercedes benz e class 270

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:07 ,

Mercedes Benz cls 2008 Okazion!! Per 3 dit !!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 18:29 ,

W203 2006 automat OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 18:28 ,

✅C class 2006 automat✅

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 17:22 ,

Shitet - Nderrohet BMW 320. E46. 2001.

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 05:50 ,

mundesi nderimi me makin pa portobagazh

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 11:59 ,

Mercedes Benz 270 cdi elegance

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 10:33 ,

Shitet ford focus benxine-gaz Automat

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 17:07 ,

Shitet/nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 09:41 ,

Bmw

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 10:52 ,

❎OKAZION AUDI A6❎

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 07:52 ,

Mercedes Benz E 270 Cdi ***OKAZION***

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 20:15 ,

❎OKAZION AUDI A6❎

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 16:39 ,

Audi A6 2500€

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 12:06 ,

opel vectra ,, mundesi nderimi

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 19:45 ,

Shitet Rav 4

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 18:21 ,

Audi a6

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 15:48 ,

Shitet

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 14:24 ,

Mercedes benc cdi 220

350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina me Timon anglez | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione