Makina frigorifer | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina frigorifer,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina frigorifer Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:35 ,

MERCEDES VITO FRIGORIFER VITI 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:11 ,

Mercedes-Benz S500L Look 63 Amg 2012 origjinal���� OKAZION

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:47 ,

okazion

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:38 ,

okazion

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:23 ,

SPRINTER FRIGORIFER & KLIMA

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:15 ,

CITROEN C4 1.6 nafte 2010 AUTOMAT/TRONIC

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:11 ,

Mercedez Sprinter Frigorifer Maxi 319 Cdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:24 ,

SHITET Land Rover DISCOVERY 3 HSE, super FULL

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:38 ,

AVANGART E KLAS 220 CDI EVO MERCEDES BENZ w211

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:43 ,

Citroen C4 Grand Picasso

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:07 Dyqani ,

CITROEN PICASSO 2009 KAMBIO AUTOMATIKE AUTO PENTA

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:47 ,

makine frigorifer Transporter T4

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 20:05 ,

Okazion

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 22:47 ,

Citroen c4 Picasso Automat 6+1 marsha benz-gas

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 21:27 ,

Citroen C4 Picasso

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 19:14 ,

CITROEN C4 PICASSO EXSLUSIVE 1.6 hdi

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 06:52 ,

✅✅✅AUDI A4 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA✅✅✅

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 22:05 ,

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 10:37 ,

Jepet apartament 1+1 per qira

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
30 Mar 12:44 ,

Citroen Jumpy Frigorifer

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 09:55 ,

Ford TRANZIT FRIGORIFER .OKAZION 4000€

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 21:16 ,

Vw cadyy 1.9 frigorifer

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 21:01 ,

Discovery 3, vit 2008

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 23:58 ,

V CLASS VIP 2018

93 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Mar 11:00 ,

Shitet Mercedes benz vito 110D

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 03:42 ,

Range rover sport 2.7 v6 2007 full option

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 23:27 ,

Range rover sport 2.7 2007 full option

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 12:09 ,

OKAZION Mercedes benz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina frigorifer | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione