Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina evo 2007 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina evo 2007,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina evo 2007 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:56
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 320 CDI 4 Matic EVO (211)

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 22:42 Makina , Tiranë

E280 Nafte Automatike "EVO" Viti 2007 Full Extra

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 Makina , Vlorë

BMW x5 4.8 Benzin Gaz(landi renzo) (shitet + nderrohet)

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:30 Makina , Korçë

❌SHITET HONDA CR-V 2.2 iCDTi 4x4/MANUAL/VITI 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:37 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cl 500 Benzin Gaz

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:23 Makina , Lezhë

Audi A4 B5

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:01 Makina , Tiranë

OKAZION C220 SPORT EDITION

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:37 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E320 CDI EVO Automat ����

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:49 Makina , Fier

C class w204 automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:30 Makina , Elbasan

2007 E280 V6 Benzin Automatike Baxho xhami AMG Look

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:00 Makina , Vlorë

Shitet Mercedes Benz E Class Evo

8 820 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:56 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 320 CDI 4 Matic EVO (211)

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:58 Makina , Fier

Mercedes E320 EVO mundesi nderrimi

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 06:17 Makina , Tiranë

Mercedes S550 4Matik

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 20:34 Makina , Tiranë

E CLASS EVO 320

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 19:26 Makina , Gramsh

HYUNDAI SANTA FE,2.2, AUTOMAT 190 MIJE KM

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 15:46 Makina , Tiranë

❌❌Shitet Mercedes E-class ❌❌

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 12:49 Makina , Berat

C220 Elegance Automatike 12/2006 ardhur nga gjermania

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 11:14 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ 300 BENZIN+GAZ MOTORR 2013 6999€

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 10:12 Makina , Pogradec

EVO 280 CDI AUTOMAT FULL EXTRA SUPER GJENDJE

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 20:00 Makina , Tiranë

Mercedes benz evo 280 me dogan te paguar

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 17:37 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz Evo 220 cdi Automatike

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 16:21 Makina , Tiranë

R Class 320 (pa takse lluksi)

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 08:57 Makina , Shkodër

Mercedes Benz evo 280

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 16:59 Makina , Tiranë

E CLASS EVO 320

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 13:15 Makina , Vlorë

shitet c203

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 19:04 Makina , Durrës

Mercedes Benz Evo Look AMG

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 09:45 Makina , Lushnjë

Shitet ose nderrohet

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 20:26 Makina , Durrës

Mercedes Benz S Class Look 2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 17:52 Makina , Durrës

C200 kompressor benzin gaz 2007

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 11:37 Makina , Përmet

MERCEDES-BENZ EVO 280

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 23:04 Makina , Durrës

S-class Look 2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 17:40 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E280

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 19:05 Makina , Berat

Mercedes Benz Evo 280

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 10:25 Makina , Tiranë

Mercedenz Benz C220 Evo

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 00:32 Makina , Tiranë

Evo Eclass 320 viti 2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 00:05 Makina , Vlorë

evo 280 okazion

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 14:18 Makina , Shkodër

Okazion Evo 280 Amg Line mundesi ndrrimi

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 13:58 Makina , Vlorë

Okazion

8 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 11:37 Makina , Tiranë

c class 220 automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 11:45 Makina , Fier

Benc 203

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Nën 10:00 Makina , Durrës

����MERCEDEZ EVO 220 DIESEL AUTOMAT����NDRROHET

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 21:10 Makina , Fier

✅Mercedes-benz EVO 280 super full Mundesi Nderrimi

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 09:14 Makina , Durrës

����MERCEDEZ E 220 DIESEL AUTOMAT����NDRROHET

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 08:31 Makina , Shkodër

Mercedes benz

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 22:06 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E 220 Evo

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 16:44 Makina , Shkodër

SHITET !! SUPER GJENDJE !! 0676369444

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina evo 2007 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione