Makina e 2001 220 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 385

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina e 2001 220,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina e 2001 220 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:28 ,

Mercedes Benz 220 cdi 2001

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 ,

❌SHITET C220 CDI*AVANTGARDE*/VITI 2001/AUTOMAT❌

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 ,

Benzin Gaz c180

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

MERCEDES C220 CDI 2002 OKAZJON

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:03 ,

c220 automat naft

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:58 ,

MERCDES BENZ E 220 CDI FULL OPTION 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:58 ,

MERCDES BENZ E 220 CDI FULL OPTION 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:02 ,

->Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj✔️

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:07 ,

Ml 270 Automatike Okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 ,

220 cdi automat 2001 superrr

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:25 ,

Seat ibiza 1.9 naft viti 2001 ndrrim vetem me w.touran

190 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 08:21 ,

Mercedes Benz E 220 cdi Avangard 01

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 12:41 ,

SHITET E-CLASS 220

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 19:14 ,

Shitet E clas

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Mar 21:19 ,

Mercedes Benz C Class CDI 220

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 16:46 ,

Shitet C klass 220 cdi manual viti 2001

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:34 ,

C class w203 cdi 220

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 23:34 ,

C class w203 cdi 220

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 19:29 ,

C class w203 cdi 220

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 18:36 ,

Okazion Mercedes c class 220

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Mar 09:51 ,

VW Sharan Viti 2001 Motorr 2.8 Gaz / Benzinë V6 / 4x4

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Mar 08:28 ,

Shitet C klas 220 avangard nderr me makin tjeter

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 13:30 ,

Bmw seria 3

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 10:41 ,

Shitet Mercedes Benz C 220 CDI sport !!

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:36 ,

Mercedes-Benz C220 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 17:58 ,

Mercedez Benz C Klas 220 Nafte 2001

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 09:40 ,

Mercdes Benz C Class 2001 Look 2005

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 10:18 ,

Mercedes benz c clas

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 10:41 ,

SHITET E-CLASS 220

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 15:46 ,

E 220

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 02:00 ,

Mercedez E 220 2001 automat����

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 13:46 ,

VW Sharan Viti 2001 Motorr 2.8 Gaz (TNG) / Benzinë

550 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Jan 20:06 ,

Shitet ose ndrohet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 16:59 ,

Mercedez Benz

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 06:35 ,

Mercedez Benz 220 viti 2001

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 18:41 ,

Mercedes benc E 220

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 02:19 ,

Mercedes - Bens 220, C class cdi, k. automatike, nafte.

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 14:28 ,

Mercedes Benz E 220 CDI

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 09:06 ,

shitet okazion

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 16:18 ,

⛔Ishiturr ⛔C class 220 cdi / W203

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 08:28 ,

Shitet ose nderrohet

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 10:27 ,

Shitet Mercedes- Benz 220 e vitit 2001

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 09:05 ,

Mercedes Benz C class 200 CDI Elegance

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 16:05 ,

C220 automat Shitet ose ndrohet

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 09:53 ,

◼️SHITET MB C220 CDI AUTOMATIK◼️

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 17:13 ,

E klas 220

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Tet 10:03 ,

E class 2001 automat okazion

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Tet 19:58 ,

Shitet Mercedez Benz C class 220cdi

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 17:37 ,

Shitet C-Class 220 2001 Super gjendje!!

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 10:46 ,

c class cdi 220 elegance

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina e 2001 220 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione