Makina automat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina automat,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina automat Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:58
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:14
Linku:
,

shitet

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 10:01
Linku:
,

Bmw 320D

8 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:56
Linku:
Dyqani ,

MAZDA 5, 2013, 1.6 NAFTE, MANUALE, 6+1 VENDE

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 20:39 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010 Automat

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:37 ,

OKAZION !Mercedes C 220 evo, nafte,automat viti 2005

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:37 ,

Golf-7. Okazion . Viti 2014. Automat 1.6 Nafte

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:36 ,

Mercedes Ml Bluetec 320, 2010, Automat, F1

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:36 ,

Audi A6 ose nderrohet

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:36
Linku:
,

AUDI AUTOMAT 2007 2.0TDI MUNDESI NDERRIMI

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:35 ,

Mercedes C220 CDI AVANTGARDE Automat 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:34 ,

Citroen C3

3 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:34 ,

Suzuki Swift 1.3 benzin gas automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:34 ,

Mercedes Benz GLK 350 CDI nafte (pa takse luksi) FULL

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:31 ,

BMW seria 3 330 4x4 look M

5 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

Renault Scenic Automat

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 ,

��VW PHAETON 3.0TDI 2007 TIPTRONIK MUNDËSI NDËRRIMI...

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:29 ,

Opel Astra.(GTC)1.6.Automat.06.����

3 595 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:28 ,

Shitet Mercedes-Benz W211 E220 ///EVO 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:27 ,

Micubishi Pajero 2.5 Nafte

3 399 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:26 Dyqani ,

Citroen C3 Automat‼️

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:26 ,

❌❌Okazion C-Class❌❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:25 ,

VW TURAN AUTOMATIK 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:25 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:25 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:25 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:24 ,

BENZ 220 AUTOMATIK!!

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:24 ,

Bmw 525 D Automat ��Facelift ���� 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:21 ,

SHITET Benz EVO Automat 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:21 ,

SHITET BKLAS AUTOMAT 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:20 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:20 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:19 ,

MERCEDES C300 Benzin / GAZ

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 ,

-Audi A3 2.0 Tdi Automat////-Panorama!!!!!

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:18 ,

Mercedes Benz C-220 Cdi‼️

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:18 ,

-Ford Kuga 2.0 Diesel Automat////-Full Panorama!!!!!

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:17 ,

Vw Golf Vl Automat viti 2009 2.0 Diesel

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 ,

‼️VW Passat 2.5 Benzin behet me gaz 100%,Automat,2014,170k‼️

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:17 ,

Touran ‘06 3900€ automat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 ,

❌Benz E-Class 280 EVO Nafte,Automat,AMG,Baxho,Sportpacket❌

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:16 ,

-Lancia Musa 1.3 Multijet Automat////-Full Panorama!!!!

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:16 ,

-Audi A6 S-Line 3.0 Tdi Quattro Automat///-Full Opsion!!!!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:15 ,

C200 Kompresor‼️

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:15 ,

Range Rover sport

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:15 ,

Audi a4 super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:15 ,

‼️OKAZION ‼️ Audi A6

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:14 ,

‼️OKAZION ‼️ Audi A6

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:14 ,

Shitet Bmw X5 3.0 benzine viti 2007

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:13 ,

FORD FIESTA TITANIUM AUTOMATIK 2015

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:13 ,

❌ AUDI A 4. 2.0 NAFT VITI 2012 AUTOMAT ❌

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:11 ,

❌ AUDI A4. 2.0 NAFT KAMJO AUTOMAT VITI 2011❌

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina automat | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione