Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makin per pune okazion | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makin per pune okazion,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makin per pune okazion Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Nën 23:01 Makina , Tiranë

Audia A8 Okazion! 299Cc

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 21:06 Makina , Tiranë

OKAZION 3300Euro Super Super Gjendje

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 19:11 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Urgjent

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Sht 22:31 Makina , Fier

SHITUR

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 12:34 Makina , Gjirokastër

Makin e vecant

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 14:07 Makina , Lezhë

Shitet okazion.

609 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 18:46 Makina , Fier

okazion

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 14:26 Makina , Tiranë

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 16:13 Makina , Fier

Okazion Mercedes-Benz A Class 140 benzin

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 22:35 Makina , Fier

Okazion Mercedes-Benz A Class 140 benzin

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 08:14 Makina , Fier

Okazion Mercedes-Benz A Class 140 benzin

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 21:21 Apartamente , Tiranë

Shitet lokali okazion

120 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
17 Mar 12:20 Makina , Tiranë

Super Okazion makin per fastfood

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 22:40 Makina , Elbasan

polo okazion

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:40 Makina , Elbasan

polo okazion

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:40 Makina , Elbasan

polo okazion

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 17:01 Makina , Elbasan

Okazion

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Jan 18:38 Makina , Fier

Okazion 1000€ me letra te paguara

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 17:57 Makina , Sarandë

Okazion mundesi ndrimi

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 15:53 Makina , Elbasan

Super okazion 750 mij

750 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 17:48 Makina , Elbasan

Super okazion 800€ i diskutushem

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 20:47 Makina , Durrës

Per 2 dite ky cmim .Okazion 1.9 diesel

1 480 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 11:44 Makina , Dibër

Shitet ford galaxy okazion

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 19:58 Makina , Durrës

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 18:30 Makina , Malësi e Madhe

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 17:20 Makina , Pogradec

❌❌❎OKAZION❎❌❌OPEL CORSA

2 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 17:42 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA "SHITET" OKAZION

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 01:11 Makina , Fier

❗️Super Okazion BMW X5❗️

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 15:41 Makina , Durrës

!! OKAZION !!

3 800 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 14:27 Makina , Durrës

Shitet opel corsa okazion i diskutushem

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 21:14 Makina , Tiranë

Okazion ford galaxy

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 00:11 Makina , Tiranë

OKAZION! OPEL ASTRA.

3 500 EUR

31 Tet 13:15 Makina , Berat

Fiat Doblo. Makin pune OKAZION

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 15:39 Makina , Vlorë

OKAZION SEAT NAFTE

700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 23:31 Makina , Vlorë

shitet okazion

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 09:32 Makina , Elbasan

Mercedes sprinter okazion

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makin per pune okazion | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione