Makin | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makin,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makin Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:03
Linku:
,

AUDI AUTOMAT 2007 2.0TDI MUNDESI NDERRIMI

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:03
Linku:
,

FORD FUSION 2007 1.4TDCI MUNDESI NDERRIMI

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:13
Linku:
,

!OKAZION! VW CADDY MAX, AUTOMAT,1.9 DIESEL, 2010, GJERMANIA

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:14 ,

Shes Volkswagen Jetta 2013 2.0 automat

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:13
Linku:
,

!OKAZION! VW CADDY MAX, AUTOMAT,1.9 DIESEL, 2010, GJERMANIA

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:24 ,

Shitet ose nderohet

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:19 ,

AVANGARD..E220..BI..TURBO..VITI 2012...180.MI..KM..ORGINALE

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:17 ,

✅ OKAZION PAK DIT ✅ S Class 500L Benzin/Gaz Look 6.3 AMG✔️

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:07 ,

Jaguar S Type - 2.7 Naft

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:03
Linku:
,

FORD FUSION 2007 1.4TDCI MUNDESI NDERRIMI

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:03
Linku:
,

AUDI AUTOMAT 2007 2.0TDI MUNDESI NDERRIMI

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:01 ,

MINI COPER INOCENTI. VITI 77. BENXIN. M NDRIKI

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 23:59 ,

Ford Kuga 2010 Automat 4×4 2.0 Nafte

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 ,

Okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:41 ,

Shitet c clas c230 benzin& Gaz landirenzo

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:39 ,

Okazion ! E class 220cdi 2010 mundesi nderrimi me me te lire

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-2011

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

Okazion Renault Megane 1.4 benzin 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:36 ,

CLS 550, VITI 2012, VETËM 26000 KILOMETRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:27 ,

Ford fiesta automat gjendje perfekte

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:24 ,

Shitet/Nderrohet Benz A class 170 Naft, Viti 2003

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:22 ,

Mercedes benz C200 AUTOMAT viti 2010 OKAZIONNNNNNN

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:16 ,

Fiat grande punto

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:14 ,

Benz c class 2004

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:10 ,

Volvo V70 2012 Okazion 8500€

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:05 ,

Ford focus

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 ,

GOLF5-NAFT-200CC-TDI-VITI-2005. MANUAL

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:04 ,

OKAZION-PEZHO-206-NAFT-1:6-VITI-2005

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:58 ,

Range Rover Sport 3.0hse Autobiography 2012/nderrohet

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 ,

Shitet ose nderrohet me makin tjeter

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:56 ,

Mercedes Benz C220 CDI. Ndrrim + -

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:44 ,

Audi Q5

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 ,

Mercedes Benz C 220 CDI Avantgarde 2005 ///Evo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 ,

OKAZION BMW M PACKET 330 4x4 Diesel!

6 666 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:24 ,

《Chervolet Matiz》

1 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:24 ,

《SKODA FABIA》

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:16 ,

CLK Me MANUAL NDRROHET ME MAKIN ME 4 DYER

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:15 ,

���� Shitet Renaul ����

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:14 ,

MRCEDES BENC CLK AUTOMAT DHE NDRROHET ME MAKIN ME KATER D

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:00 ,

Citroen C3 2003

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:56 ,

❌Golf V 1.9 Tdi 2008 Super Gjendje, ❌

4 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:55 Dyqani ,

VW Golf 7 1.6 nafte manual

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:52 ,

Mercedes C180 Ne Kosove gjendet Makina

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:49 ,

E class 350

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:37 ,

E KLAS 2011

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 ,

MAKIN ME QERA duke filluar nga 15€ PERMET

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:35 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makin | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione