Lungo | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lungo,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lungo Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 10:51
Linku:
,

S class 2011 FULL Opsion

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:51
Linku:
,

BMW Seria 7 2010 ������

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 00:43 ,

Presidencial S350 Gaz+Benzine LUNGO Full Extra LooK//2012

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:26 ,

Mercedes benz A160 benzine gaz lungo automat

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:17 ,

✅ OKAZION PAK DIT ✅ S Class 500L Benzin/Gaz Look 6.3 AMG✔️

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:13 Dyqani ,

����Bmw 730LD full full option����

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:02 ,

Apartament

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 23:29 ,

S 550 lungo full panorama 2010 ndrrohet

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:23 ,

S350 Benzin Gaz Lungo

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

BMW 750LI INDIVIDUALE-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:47 ,

BMW 740LI INDIVIDUALE FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:45 ,

S clas 320 lungo

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 ,

S clas 350 full panoramik

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:51
Linku:
,

BMW Seria 7 2010 ������

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:30 ,

Shitet PASSAT LUNGO AUTOMAT 2012

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 ,

Shitet Jaguar XJ..2013...spr full

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:10 ,

Shitet BMW 740Li Presidenciale..okazion..

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:10 ,

Shitet ose Nderrohet Jaguar XJ..2013.i sapo ardhur..

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:02 Dyqani ,

Okazion !! S klas 550 Benzin 4x4 AMG FULL FULL

10 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:39 ,

VOLKSWAGEN PASAT 2.5 BENZIN FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:26 Dyqani ,

BMW 750Li--4.4 Benzin LOOK HAMANN-2009-FULL OPTION

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:26 Dyqani ,

MERCEDES BENZ S550-Benzin 4MATIC -LUNGO , PRESIDENCIALE-FULL

49 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:23 Dyqani ,

MERCEDES BENZ S6.3 AMG/// Benzin , 2008-LUNGO-PANORAMA-FULL

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:05 ,

VW Phaeton

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:04 ,

15 000€s-class 5.5 amg fabrike viti 2010 me km origjinale

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:42 ,

Aklas 2002 super gjendje

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:29 ,

Mercedes S 350 L Viti 2011

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:21 ,

AUDI A8 LUNGO SUPER FULL VITI 2012 OKAZION SHITET

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:58 ,

Mercedez-Benz S500 Benzine-Gaz Full 12900 Euro

12 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:28 Dyqani ,

OKAZION A CLASS 180 DIESEL LUNGO

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:25 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:50 ,

Shitet BMW 740Li Presidenciale..E sapo targuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:47 ,

Shitet BMW 740Li Presidenciale..E sapo targuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:47 ,

Shitet BMW 740Li Presidenciale..E sapo targuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:43 ,

S 550 4 matic Lungo benzin-gaz 100%(Nuk nderrohet)

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:20 ,

Mercedes Benz

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:13 ,

Mercedes Benz E350 Bluetec

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:43 Dyqani ,

Shitet BMW Seria 7

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:31 ,

Mercedes S Panoram Lungo line 2012

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:46 ,

Shitet!

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lungo | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione