Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lekur timoni | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 240

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lekur timoni,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lekur timoni Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:17 Makina , Tiranë

Audi a4 quattro

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:06 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 AMG Line 2013

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:03 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!MERCEDES-BENZ CLS 280 BENZIN “AUTOMAT”

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!C 300 4MATIC AMG LINE BENZIN+GAZ VITI 09

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:00 Dyqani Makina , Kavajë

AUDI A8 4.2 TDI VITI 2012 EXSTRA FULL OPSION

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!S CLASS 350 CDI VITI FUNDI 2010”FULL OPSION”

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:03 Makina , Tiranë

OKAZJON AUDI SQ5 EXCLUSV3.0BITDI NAFTE SAPO ARDHUR GJERMANIA

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 07:38 Makina , Shkodër

OKAZIONN Mercedes Benz 300 Bluetec Evo Nafte

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 20:21 Makina , Tiranë

��️MERCEDES E350 BLUETEC LOOK AMG AUTOMAT VITI 2011

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 20:36 Makina , Tiranë

BENZ 204 C KLAS 220

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 09:06 Makina , Durrës

W212 AMG LINE

12 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 08:17 Makina , Tiranë

CITROEN C4 1.6 NAFTE E-HDI KAMBIO AUTOMAT 6200 EURO

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 21:28 Makina , Elbasan

**OKAZION**Shitet BMW X6M 3.0 Disel

18 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 07:28 Makina , Durrës

C class

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Tet 17:48 Makina , Shkodër

OKAZION MERCEDES BENZ ML 350 LOOK AMG PANORAM 2012

16 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 21:00 Makina , Tiranë

Shitet audi a4 avant s-line

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 13:36 Makina , Tiranë

Shitet audi a4 avant s-line

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 10:19 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 22:41 Makina , Fier

Passat 1.9 automat

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 13:17 Makina , Tiranë

BMW seria 7 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Tet 22:14 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 13:24 Makina , Tiranë

☆MERCEDES BENZ C220 2007☆

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 10:50 Makina , Shkodër

Evo fullopshon

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 07:10 Makina , Durrës

E klas 280 cdi evo

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 20:30 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 12:27 Makina , Tiranë

Vw.passat 2.0tdi

4 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 07:49 Makina , Dibër

Shitet Mercedes Benz E Class 320 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 20:51 Makina , Durrës

Volvo XC 60

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 12:08 Makina , Tiranë

Audi A6 EXCLUSIVE

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 12:02 Makina , Korçë

Audi A6 exclusive

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 09:25 Makina , Kavajë

Audi A6

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 15:26 Makina , Tiranë

Shitet

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Qer 08:31 Makina , Shkodër

-Mercedes Benz 300 Bluetec Evo Nafte

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:55 Makina , Fier

Miniclubman

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 18:00 Makina , Kavajë

Audi A6

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 01:38 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz W124 E250

8 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Pri 11:30 Makina , Tiranë

Mercedes Eclasse bluetec

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 15:52 Makina , Fier

Miniclubman

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 15:52 Makina , Fier

Miniclubman

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 15:52 Makina , Fier

Miniclubman

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 15:52 Makina , Fier

Miniclubman

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 15:52 Makina , Fier

Miniclubman

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 18:41 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 18:17 Makina , Vlorë

Shitet Maserati

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Mar 19:33 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌E SHITUR❌❌

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:28 Makina , Tiranë

Benz e class

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lekur timoni | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione