Leasing | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Leasing , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Leasing Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Peugeot 5008

450 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Audi A6

740 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Smart ForFour

220 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Ford Fiesta

227 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Renault Laguna

100 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 12:35 ,

GOLF 7 1.6 BLUEMOTION 2015 Start&Stop Automatik FULL KASKO

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:25 ,

RENAULT KOLEOS BENZINE + GAZ AUTOMATIK 4X4 FULL

23 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:25 ,

HYUNDAI TUCSON

12 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:25 ,

HYUNDAI TUCSON

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:25 ,

DACIA SANDERO DIESEL

5 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:24 ,

SKODA FABIA AUTOMATIKE

7 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:24 ,

SHITET NISSAN X-TRAIL AUTOMATIK 4X4

24 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:24 ,

DACIA LOGAN 1.2

5 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:23 ,

HYUNDAI I10

5 100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:23 ,

Skoda Fabia

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:23 ,

HYUNDAI TUCSON AUTOMATIK NAFTE

17 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:23 ,

HYUNDAI I20 AUTOMATIKE

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:23 ,

SKODA CITIGO

5 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:23 ,

OKAZION SKODA KODIAQ DSG 4X4

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:22 ,

OKAZION SKODA YETI AUTOMATIK

9 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:22 ,

FIAT PUNTO

5 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:22 ,

OKAZION SKODA YETI DSG

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:32 Dyqani ,

Audi A4 3.0 TDI S-Line

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:17 ,

Bmw 750Li

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 13:12 ,

Bmw X5 2016

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:51 ,

SKODA SUPERB AUTOMATIK

12 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:50 ,

HYUNDAI ACCENT AUTOMATIK NAFTE

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Shk 10:32 ,

MINIBUS 16+1 FIAT DUCATO

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Shk 16:57 Dyqani ,

Mercedes-benz C-class

350 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 13:49 Dyqani ,

Citroën C4 Picasso

780 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 13:49 Dyqani ,

Daihatsu Terios

270 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 13:29 Dyqani ,

Renault Scenic

250 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 13:29 Dyqani ,

Peugeot 307

280 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 13:08 Dyqani ,

Audi A2

250 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 13:08 Dyqani ,

Seat Ibiza

250 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Shk 12:56 Dyqani ,

Mercedes-benz E 270

300 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 12:56 Dyqani ,

Mitsubishi Pajero

400 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 12:48 Dyqani ,

BMW Seri 3

350 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 12:48 Dyqani ,

Toyota Corolla Verso

480 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 12:48 Dyqani ,

BMW 730

430 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 12:36 Dyqani ,

Land Rover - Range Rover Sport

1 200 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Shk 12:28 Dyqani ,

Ford Focus

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 12:20 Dyqani ,

Gold 5

270 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 14:47 Dyqani ,

Renault Laguna

100 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 14:47 Dyqani ,

Citroen c5

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 14:47 Dyqani ,

Audi A3

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:47 Dyqani ,

Mercedes Benz C-220

950 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 14:47 Dyqani ,

Mercedes Benz B200

500 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 14:39 Dyqani ,

Ford Galaxy

330 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 14:39 Dyqani ,

Ford Fusion 2006

250 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 14:39 Dyqani ,

Audi A6

740 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 14:39 Dyqani ,

Mercedes Benz Clk-Class

400 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Shk 14:39 Dyqani ,

Hyundai i30

557 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Leasing | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim