Kuaj | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kuaj,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Pri 19:53
Linku:
,

Ford Mustang

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Pri 22:50
Linku:
,

BMW GT 535 BITURBO LOOK M 300 HP

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:51
Linku:
,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:55
Linku:
,

Audi A6 viti 2011 mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 05:38 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010 Automat

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:38 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:37 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:37 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:37 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:37 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:37 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:37 ,

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2014 Individual Automat

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:37 ,

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI Bluemotion 2010 Automat

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:37 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012 Automat

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:37 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:11 ,

Bmw 535d m packet individual full 16900€

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:11 ,

Audi a6 s line exlusiv interior supercharget 15300€

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:12 ,

C class 280 benzin automat sport edition.me dogan

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:43 ,

SHITET GOLF 6 2.0 TDI 140 HP

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:52 ,

Audi A4 ���� Benzine/Gaz Lovato Automat

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:39 ,

Mercedes Benz W203 / C280 V6 / Benzin-LPG / PRINS ☘️����

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:57 ,

Mitsubishi Outlander Zvicra

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:55
Linku:
,

Audi A6 viti 2011 mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:53 Dyqani ,

E Class 270 Portobagazh ✅

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:52 ,

€8000 AUDI A-6 S LINE QUATRO 3.0 TFSI €8000

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:52 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:50 ,

R-line , 4 motion, 240 hp

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:47 ,

Shitet Alfa Romeo Giulietta 2010 1.4 TB 170 hp /GAZ

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:45 ,

BMW 320d automatike

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:39 ,

Audi A3 - Automatik - SPORTBACK - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:23 ,

☑️Mercedes-Benz C 250 Cdi ///AMG *2012* Full OPSION

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:04 ,

����FIAT BRAVO AUTOMAT ZVICRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:03 ,

FIAT GRANDE PUNTO ZVICRA����

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:42 ,

Volvo Xc60

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 ,

Audi A4 2.0T benzine QUATTRO 2009

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:26 ,

Shitet Makina

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:25 ,

Fiat Panda 1.2 Benzine, 2007.

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:04 ,

Shitet Volvo v40 r-design full

14 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:04 ,

Audi A3 2.0 TFSI Sportback Automat 200hp

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:02 ,

Alfa Romeo 159 1.9 diesel 150 hp

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 159

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

Alfa Romeo 159

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 Dyqani ,

BMW 520D 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:00 ,

Shitet Volvo S60 2.5 Benzinë + Gaz ​​2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:53 ,

Shitet ose nderrohet ✅Mercedes Benz Evo✅

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:33 ,

SHES OPEL MERIVA VITI 2007 1,6 BENZINE AUTOMATIK

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 ,

Mercedes Benz C220 Nafte 2009 AVANTGARDE Automatik

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 ,

‼️OKAZION ‼️ Audi A6

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:14 ,

‼️OKAZION ‼️ Audi A6

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:08 ,

Golf 4

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07 ,

C 200/ GAZ/BENZIN look AMG

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

☑️ Mercedes-Benz C250 Cdi FACELIFT ///AMG 2012 FULL OPSION

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Kuaj kuaj Kuaj Kuaj Kuaj Kuaj Kuaj Kuaj Kuaj Kuaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione