Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kroskot alfa 156 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kroskot alfa 156,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kroskot alfa 156 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:24 Makina , Durrës

OKAZIONN CLC 220 NAFT AUTOMATIKE VITI 2009 FULL OPTION

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Dyqani Makina , Vlorë

Porsche Cayenne 3.0 Diesel Platinium Edition

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 11:28 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz E63S ///AMG V8 +650HP��

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Korr 13:19 Makina , Tiranë

BMW //M6 GRANDCOUPE 2015 FULL CARBON FULL OPTIONS!!!

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Qer 17:25 Makina , Tiranë

Okazionnn ������ML 320 2008 4 Matic

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 17:18 Makina , Tiranë

Shitet ML 320 okazionn

1 234 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 10:10 Makina , Dibër

Okazionnn!!!! Ford S max 2010

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 00:23 Makina , Tiranë

Okazionnn ford s max 2010

123 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:39 Makina , Tiranë

Shitet Okazionn Ford S Max 2.0 Benzin Gaz 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:30 Makina , Tiranë

Okazionn Ford S max 2010 benzin gaz

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:40 Makina , Durrës

C 350 BENZIN //AMG ,2013 ,V6 ,400 HP ,188.000 KM FULL OPTION

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 19:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E CLASS EVO 220 CDI - Cmimi i diskutueshem -

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Pri 15:41 Makina , Shkodër

Golf 7 - Full -

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 22:39 Makina , Durrës

Vw jetta 2.0 benzin Gaz 100% automat

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 08:19 Makina , Durrës

CLC 220 NAFT SPORT 2009 AUTOMATIKE PANORAM FULL OPTION

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 23:23 Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET••HYUNDAI SantaFe 2018 (40mijKM)

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 08:48 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES C320cdi 4Matic super gjendje

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 20:07 Makina , Tiranë

Ford Focus *OKAZION*

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 22:17 Makina , Tiranë

OKAZION benzine gaz Alfa romeo

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 18:31 Makina , Berat

Golf 7 Full Option

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kroskot alfa 156 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione