Kompresor | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kompresor ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kompresor Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:31
Linku:
,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 08:11
Linku:
,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 16:02 ,

C 180 AUTOMAT KOMPRESOR 2005 AUTOMAT ME DOGAN GERMANY

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 ,

Mercedes Benz c klas 200 Benzin Avangart..

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 ,

SHITET E CLAS EVO 200 KOMPRESOR AUTOMAT VITI 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:35 Dyqani ,

Golf 5 2.0fsi automat

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:31 ,

����BENZ C-Class 180 K ECO 1.6 Benzin Automat 2009����

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 ,

����Benz C-Class 180 Kompresor Automat 2006����

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:23 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - MB C Class W203 180 Kompresor

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 ,

❌OKAZION C200 KOMPRESOR FACELIFT BENZIN + GAZ ����❌

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:18 ,

❌OKAZION C200 KOMPRESOR AUTOMAT AVANGART 2005 ����❌

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:18 ,

MERCEDES-BENZ OKAZION C180 KOMPRESOR AUTOMAT ����

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:17 ,

C Clas 2006 Benzine-Gas SPORT EDITION Full ekstra

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 ,

MECEDES C KLAS 200 KOMPRESOR BENZIN GAZ 05

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:43 ,

Mercedes-Benz C200 Kompresor

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:17 ,

C klas 1.8 Kompresor Automat viti 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 ,

Benz C-klas 200 kompresor benzine-gaz

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:41 ,

Mercedes C200 Kompresor Avangarde Benzin

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:41 ,

MERCEDES C180 KOMPRESOR BENZIN

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 ,

Benz SLK Cabrio

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:08 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

Mercedes c180 2006 kompressor ✅74 mije km ✅

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:54 ,

Shitet/Nderrohet Benz A class 170 Naft, Viti 2003

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:52 ,

Mercedes-Benz C 200 Kompresor Elgance Benzin-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:24 ,

Shitet E200 kompresor benzin+gaz 5300€ i disk

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:42 ,

Benz C Klas C200 BENZIN + GAS . ME LEKURE & SENSORE

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16 ,

OKAZIONNN C Class B+G

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:35 ,

kompresor

40 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:27 ,

C200 Kompresor‼️

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:14 Dyqani ,

Shitet Mercedes-Benz C 180 Kompresor

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 Dyqani ,

MERCEDES C KLASSE 180 KOMPRESOR

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kompresor | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione