Kompjuter makinash | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kompjuter makinash,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kompjuter makinash Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:02 ,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

5 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:45 Dyqani ,

Mini cooper 1.6 benzin kamio Automatike

3 240 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:02 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 benzin+gaz BRC TITANIUM

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:26 Dyqani ,

Peugeot 308- 1.6 nafte (MUNDESI NDERRIMI)

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 16:11 ,

Okazion 2499€ pak dite taksa siguracion nentor2021

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Jan 13:15 ,

A-CLASS 160 VITI 2005✅ AUTOMATIKE✅ 215.000KM ORIGJINALE✅

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 13:15 ,

Mercedes Benz E220 Cdi SHITET OSE NDERROHET

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 21:21 ,

SHITET OSE NDERROHET 0683380001

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 21:21 ,

SHITET OSE NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 21:21 ,

Mercedes Benz E220 Cdi SHITET OSE NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 13:18 ,

GOLF 6 SUPER GJENDJE

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 12:45 ,

Shitet Mitsubishi Outlander per arsye emigrimi

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Qer 19:47 ,

ML280 cdi 2008 4 MATIC

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 10:05 ,

MERCEDES BENC GLK 220.

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 11:00 ,

VW POLO.■■>AUTO-RUBIN

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 10:35 ,

KIA SORENTO

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 10:35 ,

VW POLO .

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 11:52 ,

FORD C MAX

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 11:52 ,

VOLKSWAGEN GOLF 6

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 10:05 ,

TAYOTA COROLLA ■■>AUTO-RUBIN

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 10:05 ,

VOLVO V 50 ■■>AUTO-RUBIN

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 09:57 ,

VW TIGUAN ■■AUTO-RUBIN

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 22:01 ,

VW POLO ■■AUTO-RUBIN

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 10:21 ,

MERCEDES BENC E 220.

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 10:09 ,

HYUNDAI SANTAFE ■■>AUTO-RUBIN

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 17:36 ,

VOLVO V 50 .■■>AUTO-RUBIN

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 17:20 ,

VOLKSEAGEN TOURAN .■■>AUTO-RUBIN

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 11:40 ,

FORD C MAX

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Mar 10:39 ,

VOLVO S 50 .■■>AUTO-RUBIN

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 09:19 ,

KIA SORENTO .■■>AUTO-RUBIN

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 19:03 ,

TAYOTA COROLLA ■■> AUTO -RUBIN

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Mar 13:46 ,

TAYOTA COROLLA .■>AUTO-RUBIN

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 10:36 ,

HYUNDAI ACCENT

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 10:24 ,

MERCEDES BENC E 220.

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 09:30 ,

MERCEDES BENC C 200 .

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 18:28 ,

MERCEDES E 220.BLUEFFICENCY.

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 18:20 ,

MERCEDES BENC B 200.

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 17:56 ,

VW GOlF 6.

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 14:38 ,

HYUNDAI SANTAFE ■■>AUTO-RUBIN

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 13:49 ,

FORD C MAX ■■>AUTO -RUBIN

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Mar 20:10 ,

MERCEDED BENC E 220.■■>AUTO-RUBIN .

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 14:49 ,

MERCEDES BENC A 180

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kompjuter makinash | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione