Kia Sorento | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 330

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kia Sorento ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kia Sorento Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:38
Linku:
,

KIA SORENTO 4000 €

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:37 ,

Shitet makina Kia

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:49 ,

SHITET KIA SORENTO i vitit 2011, 4x4, 2.2 Diesel

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:36 ,

SHITET KIA SORENTO i vitit 2011, 4x4, 2.2 Diesel

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:38
Linku:
,

KIA SORENTO 4000 €

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Dyqani ,

KIA SORENTO NAFTE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:55 ,

Shitet kia sorento supper gjendje.

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:05 ,

Kia Sorento 4x4 2.2 nafte 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Maj 17:20 ,

Kia Sorento EX 2497cc

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 08:27 ,

Kia sorento OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:27 ,

Kia Sorento 2.2 nafte 2003

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Maj 08:58 ,

Okazion!!!! Kia Sorento 2007 Diesel 4x4 Automatike

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Pri 16:47 ,

SHITET KIA SORENTO 2.5 NAFT

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 10:32 ,

KIA SORENTO R AUTOMAT NAFTE 4X4

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Pri 03:56 ,

Kia Sorento

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 21:46 ,

Kia sorento 2.5 nafte 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 08:56 ,

Kia Sorento

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 14:06 ,

Okazion Kia sorento automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 09:15 ,

Golf 4 1.6 SR Benzin-Gaz Okazion Mundesi nderrimi

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 17:22 ,

KIA SORENTO

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 18:52 ,

Kia sorento automat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 18:12 ,

Kia Sorento EX

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 07:06 ,

Pjesë për KIA SORENTO 2.5 CRDI 2009 170PS

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 07:06 ,

PJES KEMBIMI KIA SORENTO 2.5 CRDI 2007-2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 21:24 ,

Kia sorento

3 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 15:42 ,

Kia sorento

3 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 15:02 ,

Kia Sorento 2002 Okazion

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 15:17 ,

Shitet Okazion 4499 euro

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 08:59 ,

Kia sorento

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 18:39 ,

Fuoristrada Kia sorento 2005 naft

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 11:25 ,

Kia Sorento 2007 [Full Optional]

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:41 ,

Kia sorento 2.5 naft automat

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 22:44 ,

Kia sorento 2004

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 08:55 ,

Kia sorento

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 14:44 ,

KIA Sorento AUTOMAT

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 13:23 ,

KIA

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 20:11 ,

Kia

3 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 08:28 ,

Kia sorento automat viti 2010 nafte super okazion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kia Sorento | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione