Kia Carnival | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kia Carnival,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kia Carnival Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:54 ,

Kia Carnival

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 22:10 ,

Shitet ��OKAZION��

5 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:22 ,

OKAZION cmimk per kesh KIA carnival 2.9 AUTOMAT

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 18:02 ,

Shitet Kia Carnival 2.9 nafte vitit 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 17:26 ,

Shitet Kia Carnival

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 09:29 ,

Kia carnival

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 16:01 ,

KIA AUTOMAT OKAZION!

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 13:17 ,

Kia familjare

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 10:19 ,

Kia carnival

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 19:27 ,

Kia carnival

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Jan 22:26 ,

Shes ose Nderroj.

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 22:21 ,

Kia carnival 6+1

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Tet 12:16 ,

Kia Carnival

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Tet 15:35 ,

Kia carnival (sharon) 6+1 vende okazion

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 12:20 ,

Shitet kia carnival

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 09:25 ,

Shitet kia carnival

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 11:19 ,

Kia Carnival

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 18:47 ,

Shitet Kia Carnival

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 14:33 ,

Kia carnival

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 16:00 ,

Shitet Kia Carnival

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 09:59 ,

Kia Carnival dizel 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 22:44 ,

Kia carnival 2.9

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 22:42 ,

Kia carnival

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 10:27 ,

Kia Carnival dizel

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Gush 16:27 ,

Kia 7 vendeshe Automatike

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 10:09 ,

Auto Rental Dana “Makina Me Qera”

18 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 09:43 ,

Kia Carnival dizel

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 21:19 ,

Kia Carnival

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 21:09 ,

shitet kia carnival per pjes

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 19:33 ,

Kia Carnival

2 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 09:57 ,

Okazion shitet Kia 6+1 vende

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 02:52 ,

Kia

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 11:42 ,

Kia

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 20:36 ,

Shitet kia carnival

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Tet 15:43 ,

KIA Carnival Sedona 2008

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Sht 15:19 ,

Kia carnival 6+1 naft automatike me targa

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 19:09 ,

KIA Carnival

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 19:32 ,

Kia carnival

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 18:09 ,

Kia Carnival dizel

300 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kia Carnival | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione