Kia 2015 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kia 2015 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kia 2015 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:45
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 23:41 Dyqani ,

Ml 350 BlueTec 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:55 ,

Golf 6 Automat benzin-Gaze 115 mi nderrim shira

1 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:55 ,

Golf VI Automat Benzin-Gaze 100% mundesi nderrimi shira

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:49 Dyqani ,

E 2.2 Nafte 2015 Fuull Led sapoardhur

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:43 ,

Mercedes benz GLA200 2015

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:39 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 20:00 ,

GL 6.3 AMG 2015 (550 HP)V8 BITURBO M.NDRRIMI 130KM MEGA FULL

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:59 ,

GL 6.3 AMG 2015 (550 HP)V8 BITURBO M.NDRRIMI 130KM MEGA FULL

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:06 ,

Opel Corsa 1.4 Benzine viti 2015 Automat

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 16:45 Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:43 Dyqani ,

Shitet Bmw X5 M 3.5 Benzine 2015

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:02 ,

Vw Touran 1.9 Automat-2007- ������������

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:10 ,

Shes Golf 7 2.0tdi Highline Viti 2015 Pa Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:47 Dyqani ,

Porsche cayenne platinium edition 2015 facelift

49 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:47 ,

Mercedes Benc C 220 2010 blueefficiencly full option

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:35 Dyqani ,

KIA OPTIOMA--2.4 Benzin EX GDI-2015-AUTOMATIK

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Mar 09:00 ,

Ford focus

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 22:38 ,

Okazion E class kupe

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 11:27 ,

���� Shitet / Nderrohet MERCEDES BENZ VITO 2015 ����

13 444 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 18:18 ,

Golf 7

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Shk 07:57 ,

OKAZION! VW GOLF 7 AUTOMAT 1.6TDI, 2015

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 14:27 ,

Shes Audi Q5 3.0quattro Viti 2015 Pa Dogan U SHITTTT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 14:39 ,

Shes Bmw X5 35d Viti 2015 KM:77000 Pa Dogan U SHITTT

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Jan 14:39 ,

Shes Golf 7 2.0tdi Automatik Viti 2015 PA DOGAN U SHITTT

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Jan 02:25 ,

�� HYUNDAI GRANDUER 2015 ��

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Jan 02:23 ,

Ford Focus station wagon trend line TDCI

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 20:46 ,

VW GOLF 7 - 1.6 NAFTE - AUTOMAT - 2013

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 11:13 ,

Range Sport

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Sht 13:03 ,

Toyota Highlander XLE AWD

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Korr 16:55 ,

E class 2011 + B class 2012

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 09:37 ,

BMW x5 35d 2015 full 2015 pa dogan 75326km u shitt

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Maj 10:40 ,

Shitet Golf 7 2015 Automatike

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Sht 12:47 ,

Renault Scenic II (Familjare) - 2.200 Euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 15:54 ,

Shes KIA

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Jan 13:59 ,

BMW X5 xdrive 35d 2015 full epaket u shitt

33 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kia 2015 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione