Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Karrige ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Karrige të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për Karrige moderne, karrige për lokale, karrige klasike, karrige druri, dhe shumë tjera. Filtro njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karrigen që ju duhet juve dhe gjeni ofertat më të mira.
Dje 16:29 ,

Cls 55///AMG.Shitet-nderrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:43 ,

Penthouse Unik Dhe I Paperseritshem Ne Tirane

210 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
07 Gush 08:23 ,

Karrige per zyre

5 000 LEK

05 Gush 00:37 ,

Karrige

120 LEK


Jeni duke kërkuar për karrige? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të modeleve të ndryshme të karrigeve të reja dhe të përdorura. Shiko njoftimet dhe gjej ato që ju përshtaten juve.


Mijëra njoftime për karrige në shitje


Gjej karriget që ju përshtaten juve dhe me çmimet më të volitshme në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për,Karrige moderne, karrige për lokale, karrige klasike, karrige druri karrige lëkundese, karrige zyre, karrige të përdorura për lokale, karrige për fëmije të përdorura, karrige kompjuteri dhe shumë lloje tjera.


Shit karrige në MerrJep.al


Nëse posedoni karrige të reja apo të përdorura të modeleve të ndryshme dhe dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani, shpërndaj në mesin e shumë vizitorëve dhe gjej blerësit e interesuar për tavolinë apo karriget që shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione