Kango | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kango , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.



Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kango Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:24 ,

Renault Kango•Viti 2011•1.5 Naft•Manual

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 ,

Shitet Renault Kangoo

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:42 ,

renault kango 1.5 naft manual

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:50 ,

Fiat Doblo Maxi1.3 Diesel❄️ Frigorifer Freskues❄️

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 06:18 ,

Renault Benzin-Gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 09:03 ,

Reno

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 00:33 ,

Reno kango ✅okazion✅

2 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 16:44 ,

OKAZION 2300€ Renault Kango 1.5 DCI

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 15:18 ,

Okazion Renault Kango

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Dhj 15:55 ,

Renault kango

2 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Nën 12:24 ,

Renault kango

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 21:21 ,

Renault kango

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Tet 20:19 ,

Shitet renault kangoo

2 000 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 13:20 ,

Reno kango max ,motori 1,5

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 21:35 ,

Renault Kango Me letra Te Sapo Prera

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 12:04 ,

OKAZIOON!! RENAULT KANGO 1.9 NAFT

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 08:43 ,

Reno kango

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 21:23 ,

Durres,Albania

2 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 11:35 ,

Renault Kango

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 10:06 ,

renault kanngo 1.6 nafte

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Gush 12:01 ,

Shitet renault kango benxin gaz 1.2

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 17:19 ,

Renault

220 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 11:26 ,

Reno kango

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Gush 21:04 ,

Renault kango 1.9 naft 02

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Korr 22:46 ,

Renault Kango 1.4nafte vitprodhimi 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 20:50 ,

Shitet

150 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Korr 13:58 ,

Renault Kango 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 12:23 ,

RENAULT KANGOO 1.5 naft

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Korr 09:41 ,

RENAULT KANGO

2 300 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 17:24 ,

Renault kango

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Qer 13:48 ,

SHITET RENAULT KANGOO SUPER GENDJE

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 22:37 ,

Renault Kangoo

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 15:16 ,

Reno kango 1.2 benzin viti 2000 tel: 0692156025

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!



Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kango | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione