Kamjoncin ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Automjete , 328
Të tjera , 2

Blej Kamjoncin te ri apo te perdorur në shitje. Gjeni rimorkio, karrotrec, Kontejner, Vinç, Pompa Hidraulike, si dhe pjese këmbimi per kamion të markave të ndryshme si Iveco Cursor, Iveco Turbostar, Iveco Eurostar, Mercedes Atego, Daf dhe shumë të tjera.


Bleni dhe shisni Kamjoncin apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi. Krijoni njoftime dhe shisni Kamjoncin apo makina ngarkuese dhe pjesë të ndryshme. Shpërnadni tani njoftimin dhe gjeni blerësin e produktit tuaj.Dje 09:31 ,

Shitet+ bejm dhe nderim

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 22:04 ,

Blej Karrotrec Kamjon Kamjoncin Makina posht tregut MAX 60%

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Pri 19:46 ,

Passat 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 14:52 ,

Blej Karrotrec Kamjon Kamjoncin Minibus Makina MAX 40%��KESH

10 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 09:56 ,

❗ SHITET KAMJONCIN MERCEDES-BENZ

14 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Pri 20:11 ,

Blej Karrotrec Kamjon Kamjoncin Makina gjitha llojet MAX 60%

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 20:03 ,

Blej KARROTREC KAMJONCIN FUGON MAKINA MINIBUS 60% max

20 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 20:03 ,

Blej Makina Karrotrec Kamjoncin Minibusa 60% MAX KESH ��

10 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 16:23 ,

kamjoncin mercedes benz 208d

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Mar 15:36 ,

Blej Karrotrec Kamjon Kamjoncin Minibus Makina 60% MAX

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 20:06 ,

kamjoncin mercedes benz 208d

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Shk 21:12 ,

Ford kamjonçin

2 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 09:54 ,

BENZ VARIO 614 D VITI 1998 4+1 VENDE

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 14:34 ,

KERKOJ KONTINIER PER SPRINTER

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Gjeni të gjitha llojet e Kamjoncin apo makinave ngarkuese dhe tërheqëse në shitje në MerrJep.al. Filtroni njoftimet per Kamjoncin apo kërkoni për makinën e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni ofertat për makina të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse.


Mijëra njoftime për Kamjoncin në shitje


Në MerrJep.al mund të gjeni mbi 17,000 njoftime për makina të ndryshme ngarkuese si Kamjoncin dhe shume makina tjera ngarkuese, terheqese per transport, dhe shumë marka dhe modele të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina ngarkuese apo tërheqëse me çmimet më të arsyeshme. Bleni dhe shisni Kamjoncin apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi.


Blej dhe shit Kamjoncin në Gjithë Shipërinë


Nëse posedoni Kamjon apo mjete të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Krijoni njoftime per Kamjon tani shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për makinën ngarkuee apo tërheqëse dhe shisni produktin tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione