Kamjon ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Blej Kamjon te ri apo te perdorur në shitje. Gjeni rimorkio, karrotrec, Kontejner, Vinç, Pompa Hidraulike, si dhe pjese këmbimi per kamion të markave të ndryshme si Iveco Cursor, Iveco Turbostar, Iveco Eurostar, Mercedes Atego, Daf dhe shumë të tjera.


Bleni dhe shisni Kamjon apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi. Krijoni njoftime dhe shisni Kamjon apo makina ngarkuese dhe pjesë të ndryshme. Shpërnadni tani njoftimin dhe gjeni blerësin e produktit tuaj.Sot 21:18 ,

Ford fiesta benzin gaz

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:15 ,

Ford fiesta

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:50 ,

Shes Ford C MAX 1.6 naftë manual

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:04 ,

Blej Karrotrec Kamjon Kamjoncin Makina posht tregut MAX 60%

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:06 ,

Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:06 ,

Super okazion Audi A4

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 04:48 ,

makina ne gjendje te shkelqyer te gjitha sherbimet

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:12 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 14:12 ,

Shitet

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:12 ,

Shitet

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:12 ,

Shitet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:11 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:11 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:11 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 18:44 ,

Toyota yaris

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 16:35 ,

Bmw m3

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 14:52 ,

Blej Karrotrec Kamjon Kamjoncin Minibus Makina MAX 40%��KESH

10 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999

Gjeni të gjitha llojet e Kamjon apo makinave ngarkuese dhe tërheqëse në shitje në MerrJep.al. Filtroni njoftimet per Kamjon apo kërkoni për makinën e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni ofertat për makina të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse.


Mijëra njoftime për Kamjon në shitje


Në MerrJep.al mund të gjeni mbi 17,000 njoftime për makina të ndryshme ngarkuese si Kamjon dhe shume makina tjera ngarkuese, terheqese per transport, dhe shumë marka dhe modele të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina ngarkuese apo tërheqëse me çmimet më të arsyeshme. Bleni dhe shisni Kamjon apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi.


Blej dhe shit Kamjon në Gjithë Shipërinë


Nëse posedoni Kamjon apo mjete të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Krijoni njoftime per Kamjon tani shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për makinën ngarkuee apo tërheqëse dhe shisni produktin tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione