Kamion ne Shitje | Njofitmet ne Gjithe Shqiperine


Blej Kamion te ri apo te perdorur në shitje. Gjeni rimorkio, karrotrec, Kontejner, Vinç, Pompa Hidraulike, si dhe pjese këmbimi per kamion të markave të ndryshme si Iveco Cursor, Iveco Turbostar, Iveco Eurostar, Mercedes Atego, Daf dhe shumë të tjera.


Bleni dhe shisni Kamion apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi. Krijoni njoftime dhe shisni Kamion apo makina ngarkuese dhe pjesë të ndryshme. Shpërnadni tani njoftimin dhe gjeni blerësin e produktit tuaj.16 Pri 11:24
Linku:
,

OKAZION ( per kesh ) E 350 Benzin + Gaz /AMG LINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:31
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

5 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:15
Linku:
,

BMW 645i AC SCHNITZER

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:54
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 23:44 ,

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2014 Individual Automat

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:44 ,

Chevrolet Captiva 4x4 2.0 nafte 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:41 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:41 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:41 ,

Mercedes benz c class 220

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:40 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:40 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:40 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:40 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:36 ,

Wolzvagen golf Citroen xsara 2002 (Mundesi nderrimi)

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 23:30 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:30 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 23:16 ,

MERCEDES BENZ C CLASS 300 4 MATIC

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:07 ,

Shitet ose kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 23:06 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:06 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-2011

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:04 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:03 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 ,

Audi A4 2.7 Naft Automatike

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:03 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:03 ,

Mercedes benz GLK220 Bluetec 4Matic

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 23:03 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:02 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:55 ,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:55 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 ,

Audi A4

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:55 ,

S-Class AMG Packet

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:54 ,

Audi A3-2012+ liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:54 ,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:54 ,

Audi A4 Sport-Line

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:53 ,

Ford C-Max 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:53 ,

Audi A4 S-LINE 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:53 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:50 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:48 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:44 ,

Bmw 525 Xdrive 2014 nderohet

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Gjeni të gjitha llojet e Kamion apo makinave ngarkuese dhe tërheqëse në shitje në MerrJep.al. Filtroni njoftimet per Kamion apo kërkoni për makinën e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni ofertat për makina të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse.


Mijëra njoftime për Kamion në shitje


Në MerrJep.al mund të gjeni mbi 17,000 njoftime për makina të ndryshme ngarkuese si Kamion dhe shume makina tjera ngarkuese, terheqese per transport, dhe shumë marka dhe modele të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina ngarkuese apo tërheqëse me çmimet më të arsyeshme. Bleni dhe shisni Kamion apo makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi.


Blej dhe shit Kamion në Gjithë Shipërinë


Nëse posedoni Kamion apo mjete të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Krijoni njoftime per Kamion tani shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për makinën ngarkuee apo tërheqëse dhe shisni produktin tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione