Kamera | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamera,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:33
Linku:
Dyqani ,

CITROEN DS5,2013,AUTOMAT,1.6 NAFTE,10.499 EURO

10 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:21
Linku:
Dyqani ,

❗️❗️OKAZION ❗️❗️E 250- 121 Km-Viti 2016‼️

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:19
Linku:
Dyqani ,

Mercedes-Benz E 350 Bluetec-Full Distronic, Night Vision‼️

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 18:50
Linku:
,

RANGE ROVER VOGUE 4.4 FULL OPTIONS

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 15:18 ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Amg Line 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:16 ,

MERCEDES R 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:14 ,

GLE 350 d 4Matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 15:14 ,

Mercedes R350 CDI 4-MATIC BLUETEC 2012 Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:14 ,

Mercedes R350 BLUETEC Fulll ...

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:13 ,

Mercedez-Benz GL 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:11 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Wv Touran 1.9 Tdi Automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:08 Dyqani ,

Okazion!Kia K5 Automat 2.0 Gaz 100% Full 12

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:07 Dyqani ,

Okazion!Kia Soul 1.6 Gaz-Benzine BRC 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 Dyqani ,

����VW Golf 6 2009 1.4 Tsi Automat

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:06 ,

Kamer Sondë 2M, Endoscope Camera 2MP

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:03 ,

VOLVO XC70 4X4 2005!

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:02 ,

Passat CC Full Option

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:01 ,

Shitet Volvo S60 2.5 Benzinë + Gaz ​​2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 ,

Bmw X6 30d - 2010 okazion!!!

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 ,

Toyota Rav-4 2.2 Nafte 2009 ( Euro 5 ) ✅AUTOMAT✅

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:58 ,

Mercedez Benc C 300 Benzin Panorama Amg Line Super Full

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:57 ,

MERCEDES E250_AMG PACKAGE_DISKTRONIC_PANORAM-16

22 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:57 ,

Okazion Ford Escape 1.5 benzine 2018

19 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:56 ,

❌Benz GLK 350 Benzin+Gaz,Automatike,2011,AMG Package❌

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:53 ,

Volkswagen Passat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 ,

Hyundai Santa Fe 4WD 2014 Full Options

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:47 ,

Toyota Rav4. Crossover 2.2 Diesel. Automatike.

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:47 ,

RAV4 viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:46 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:45 ,

Ford Kuga 2013 2.0 Dizel

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:39 ,

MB GLE 350/AMG LINE /

49 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:39 ,

MERCEDES BENC CLS 550 ����SAPO ARDHUR

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 ,

Makina ne Shitje

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:38 ,

AUDI Q5

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 ,

Golf 4 sport "letrat deri ne dhjetor 2021 "

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:36 Dyqani ,

OKAZION RANGE ROVER VOGUE 3.6D V8 SUPER FULL

11 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Dyqani ,

�� AUDI A7 SUPERCHARGER SUPER FULL MATRIX ��

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 Dyqani ,

�� OKAZION BMW X6 M POWER /// 555 HP EXTRA FULL ��

21 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamera | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione