Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kambio manuale chevrolet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kambio manuale chevrolet,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kambio manuale chevrolet Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:57 Makina , Fier

E220 cdi Elegance manual

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:42 Makina , Durrës

Bmw Seria 5 , 528 xi Benzin Gaz

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Makina , Durrës

Mercedes Benz S350 L me nafte super gjendje

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:42 Makina , Durrës

Bmw X5 3.5 xdrive full okazion me dogane !

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:42 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cls 2012 Benzine Look BRABUS

17 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Makina , Durrës

Audi A7 me letra super gjendje , me benzine

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cls 500 Benzin Gaz Nga zvicra

7 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Makina , Durrës

Audi A8 4.2 Benzine Nga Zvicra me Dogane

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Makina , Durrës

Jeep Grand CHerokee Benzin Gaz Okazionnnnn

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

Shitet & nderrohet vwpassat

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:03 Makina , Durrës

Jeep Grand CHerokee Benzin Gaz Okazion

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:03 Makina , Durrës

Bmw 528 Xi Benzin Gaz me letra Okazion

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

Okazion Ford Kuga 2.0 okazion

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

Benz Cls 500 Benzin gaz me letra per 1 vite

7 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

Audi A7 super okazion

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 Fsi nga zvicra

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Makina , Durrës

Benz Cls Look BRABUS

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:50 Makina , Elbasan

�� Bmw x5 M ��

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:50 Makina , Elbasan

�� Mercedes GLK220 ��

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 17:01 Makina , Tiranë

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 HSE 2.2 4WD

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 09:29 Makina , Tiranë

Mercedes C63 Amg

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Sht 19:46 Makina , Tiranë

SHITET PASAT 4MOTION VITI 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 14:33 Makina , Durrës

Shitet Chevrolet Tacuma

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 01:40 Makina , Fier

Vaj Ulliri ✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 01:40 Makina , Fier

�� GOMISTERI, ASISTENC RRUGORE 24/7 ��

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 15:00 Makina , Tiranë

shitet & nderrohet vwpassat

4 200 EUR

17 Sht 15:54 Makina , Durrës

A-class Gaz/Benzin

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Sht 19:42 Dyqani Makina , Tiranë

CHEVROLET SPARK, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 1.0 BENZINE+GAZ

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Sht 09:11 Makina , Korçë

Mazda 6 - SUPER CMIM DHE GJENDJE- BENZIN GAZ

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 17:19 Makina , Tiranë

��Shi8, mercedes benz, (211), e clas, avantgarde ��

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 09:06 Makina , Vlorë

✅SHITET / NDERROHET ✅VOLKSWAGEN BORA ✅Letrat i ka deri ne d

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 09:06 Makina , Vlorë

✅SHITET Mercedes - Benz A Class �� ✅VITI I PRODHIMIT: 2007 ✅

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 11:52 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 22:08 Makina , Fier

SHITET Toyota Corolla Verso 2010 2.0 Nafte

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kambio manuale chevrolet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione